Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szeretitek a kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek a kissé félénk lányokat, kicsit csendesebbek az átlagnál, de bírják a humort (a perverzet is), vagy aki nem akad ki, ha épp azzal viccelődsz, hogy milyen egy másik csaj?

Figyelt kérdés

2012. jan. 22. 00:20
1 2
 11/19 Perfect00 válasza:
Persze csak akkor ne legyen félénk amikor velem van...Ezt úgy értem hogyha velem van akkor azért legyen beszédes ne pedig megbúvó.Mert tőlem nem kell félni :D
2012. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
kettesben jól el tudok beszélni, akkor nem vagyok olyan csendesebb, de idegen társaságban vagyok csak félénkebb
2012. jan. 22. 16:50
 13/19 anonim ***** válasza:
A félénk lányok nem az eseteim. A nagyszájúak se. A normálisakat szeretem.
2012. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az esetem:D Ilyen is a barátnőm. Szerintem a legjobb csajok olyanok akiket most lfesetettél:)

20/f

2012. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Leewy válasza:
100%
Én pont az ilyen csajokat szeretem akik visszafogottabbak nem kurvulnak folyamatosan :) 14F
2012. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezeket a lányokat csak az ugyanilyen csendesebb, visszahúzódóbb fiúk szeretik. Legalábbis szerintem. Egy beszédes, vicces, helyes fiú nem pont az ilyeneket szereti.....
2012. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de én sem vagyok egy néma gyerek és panasz sem volt a humoromra, mégsem csípem a ribancokat...


Szóval ha egy a kérdező által körülírt csaj olvassa ezt akkor dobhatna egy PM-et:)

2012. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ja én már rég óta ilyen barátnőt keresek mert én is ilyen vagyok de sehol se találok :D
2012. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Meglepő ennyi válasz, hogy mennyien szeretik a csendes lányokat. Én is ilyen vagyok, és gyakran szólnak érte. Pedig azért tudok beszélgetni, de főleg akkor ha kevesen vagyunk, kettesben leginkább. De társaságban keveset beszélek nagyon, pedig én jól érzem magam a társaságban. De szokták mondogatni, sőt le akarnak itatni, hogy hátha úgy többet beszélek.. amit tréfának szánnak, de nekem rosszul esik, hogy nem vagyok így jó nekik.

amúgy én is olyan vagyok - valaki írta itt - hogy idő kell, hogy ellazuljak egy társaságban, akár hónapok, vagy évek rosszabb esetben.

2012. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!