Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a párotok apukája felpofoz titeket, a párotok meg ezért nekimegy?

Figyelt kérdés

A párom édesapja nem kedvel és nekem mindig belém köt. Olyanok miatt, hogy miért pont most jövök, amikor a barátom nem ér rá (megbeszéltük, hogy megyek). Ha biciklivel megyek és a ház falához támaqsztom az szól, hogy vigyem hátra, ha hátra viszem, akkor rosszul rakom le és nem tud kijárni a kocsival. stb.

Egy ilyen biciklis esetnél megkértem hogy akkor mutassa meg pontossan, hogy hova rakjam. Erre elhordott mindennek. Mikor mondtam neki, hogy én csak jót akartam, akkor pofon vágott.

A párom egészen eddig a pillanatig próbált békíteni, de ekkor nekiment az apukájának és felrakta a falra, hogy engem védjen.

Most apukája se a szerelmemmel, se velem nem áll szóba. Azt mondta a saját fiának, hogy csak azért nem rakja ki a házból mert anyukáját nagyon megviselné.

Beszéltünk erről mi kettesben is és azt mondta a barátom, hogy ha választani kell engem választana sőt, ha nem ellenkeznék feljelentené az apját.

Van esély arra, hogy ez a helyzet megoldódjon? Nem szeretném a szerelmemet elveszíteni egy ilyen szülő miatt.

17/L


2010. márc. 25. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kemény dolog. Beszéljen a barátod apjával mert ennek rossz vége lesz.
2010. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen becsüld meg a barátodat!!

Az apjának meg annyit, örüljön, hogy nem lesz feljelentve ilyenért ( én a nyakát törném az ilyen tetveknek)

2010. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Próbáltunk már beszélni vele, de nem hajlandó leülni. Ha bemegyünk a nappaliba ő kimegy.
2010. márc. 25. 18:22
 4/16 A kérdező kommentje:
A barátomat pedig mindig megbecsültem, most pedig extrán.
2010. márc. 25. 18:24
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
első vok Akkor beszéljen a fiú az anyjával hogy rendezzen meg egy beszélgetést. Mert úgy jött le hogy tiszteli a feleségét. A barátod anyja segítsen
2010. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pedig mindenképp le kéne ülnötök hármasban, vagy akár négyesben és megbeszélni, hogy mégis mi baja. A barátod már próbált vele beszélni erről négyszemközt?
2010. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem pl ha barátnőm apja ütött volna meg biztos eltöröm kezét lábát... tudom, hogy cink de nem olyan vagyok, hogy az ilyen dolgokat engedjem.Ha nemszóltok hozzá idővel ugyis megnyugszik mert csak szülő... és szereti a fiát csak nem mondja vagy tagadja.. vagy menyjetek a ramovilba :D
2010. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A feleségét tényleg tiszteli. Meg kellene próbálni, hátha sikerül.

A párom már próbált beszélgetni vele, de ugyanúgy reagált, mint mikor ketten voltunk.

2010. márc. 25. 18:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Elég durva apuka lehet.

Szerintem nem hiába mondta a fia hogy tßeged választ mert ismeri apukáját és tudja hogy egy brutál állat. Azért gondolom ezt mert aki egy idegen lányt megüt akár azért is mert szemtelenkedik akkor egy elég hirtelen haragú brutál emebr lehet, szerintem anyukát is elveri néha, de szerintem is anyuk´val beszéljetek.

Az ilyent kerüld inkább.

2010. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék, hogy számíthatok a barátomra.
2010. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!