Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a párotok ismerve a jelszavatokat utánatok nyomozna?

Figyelt kérdés
Pl: ismeri a postafiókotok jelszavát és utánanézne az itt feltett kérdéseiteknek? Vagy hasonlót tenne? Nem mondana semmit, de tudnátok, mert az előzményekben benne lenne?
2009. dec. 25. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szakítanék. Egyébként meg ezt is látni fogja.
2009. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezt is látni fogja,ha megint "nyomoz". És kíváncsi vagyok mit fog lépni. Lehet nekem is szakítani kellene? Nemtudom miért van erre szükség.
2009. dec. 25. 21:02
 3/18 anonim ***** válasza:
semmit, először megbeszélném vele, lehet oka van rá /tapasztalat/
2009. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
megváltoztatnám a jelszót
2009. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle,hogy:"Drágám,miért nézted meg az itt feltett kérdéseimet,és miért nyomozol utánnam?Ha őszintén válaszolsz és megfogadod,sőt be is tartod,hogy ezek után nem teszed,akkor nem fogok veled szakítani.De ha kiderül,hogy továbbra is ezt csinálod,és nem válaszolsz őszintén a kérdésemre,akkor sajnos szakítani fogok veled."
2009. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

én is beléptem erre az oldalra barátnőm adataival,leginkább mert titkai voltak elöttem,valamint úgy éreztem hogy a kérdések által esetleg valamivel többet megtudhatok róla.Beszéld meg milyen szándék irányította,amennyiben az indokot nem tudod elfogadni,akkor szakíthatsz vele.

Ugyanakkor elvileg egy párkapcsolatban nincsenek titkok,ez az én meglátásom

2009. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Én tudom a csaj jelszavát mindenhová, pedig nem is járunk(még):D és olvasgatok is mindenhol, persze ezt ő nem tudja, ilyen miatt szakítani, ugyan már:D
2009. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

hát az exem is ezt csinálta..mindenhova belépett és elolvasta a leveleimet...ami nem lett volna baj ha megkér h megmutassam...de igy elég paraszt dolog volt..föleg h félreértett mindent -.-' nem szakitottam akkor vele. de mindig feljött a téma és sokat veszekedtünk..ami szakitáshoz vezetett..szal...


20/L

2009. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. az én barátom is tudja a jelszavaimat, de sosem lépne be az engedélyem nélkül vagy ha nem érzi szükségszerűnek. Ahogy én is csak akkor lépek be az Ő dolgaiba, ha arra okom van. Pl. filmet szeretnék letölteni és oda brmikor beléphetek. Meg ha küldök neki levelet, akkor meg tudom nézni, hogy olvasta -e már :P Bár ez elég ritka.


Amúgy nekem azt mondta, hogy akarom, bele is olvashatok az összes levelébe, nincs titkolni valója előttem. Csak utána jelöljem vissza olvasatlanként, hogy tudja, hogy ő azt még nem olvasta. Jól esik hogy megengedte, de ezt sosem tenném meg, megbízom benne.


Engem sem zavar, ha belép a postafiókomba, mert megengedtem neki és nincs titkolni vlóm előtte. De azért zavarna, ha mindenhova folyton belépkedne és ellenőrizgetne. Ha ezt tenné még a jelszavaimat is lecserélném, mert azért kell egy kis szabad tér.

2009. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

akkormeg ha zavar titeket minek mondjátok el a jelszavatokat?^o)

meg ha nincs titkolnivalód nemzavar szóval magatokba kéne keressétek a hibát,ja és ha nincs okom rá nem olvasom más leveleit:D

2009. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!