Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha a párotok ezt írná? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátnőm írta:


"Jó lenne egy srác aki miatt végleg azt tudom mondani XY-nak h ennyi volt mert így nem tudom :s és most nem azt mondom h az XY legyen az de mégsem bánnám ha ő volna az furcsa helyzet ez! De tényleg ne tudja meg amit beszélünk róla"


Ezt valamelyik bnőjének írta ...


Köszi! ;) 17 f (amúgy kidobtam, de azért érdekel ki mit csinált volna :D 2,5 éve voltunk együtt)


2012. jan. 22. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én sem olvasnék bele a barátom üzenetébe, de ha látta, hogy dobni akarta mit csinált volna? " Szívem béküljünk ki, te el akartál hagyni, én elolvastam az üzeneted, kvittek vagyunk" vagy mi?
2012. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
így természetesen oké, hogy dobta, nem mondtam, hogy nem. de azért beleolvasgatni akkor is... khmm... szóval nem kéne.
2012. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!