Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ennyire kimerült lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőm az utóbbi időben, amikor otthon van a családjával arra panaszkodik, hogy teljesen kimerült, alig él. Hétköznapokon velem szokott lenni, csak hétvégékre utazik haza. Amikor velem van mindig olyan életvidámnak tűnik és úgy látszik jól van. De amikor hazamegy, akkor mint akin kijön minden eddigi fáradtság egyszerre, ezt hallom telefonon és msn-en. Pedig nagyon szeret otthon lenni.


Lányok! Nálatok van ilyen? Hogy próbáltok talpon maradni napokig, és elfáradtok, és ez egyre csak felgyűlik és mondjuk otthon jön ki egyszerre? Van ilyen?


2012. jan. 22. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hét ha hazamegyek sokat segítek Anyumnak. sok munka van a ház körül, meg a földeken. Szinte az egész napom elmegy vele. alig van idő egy kicsit a régi barátnőimmel dumcsizni. Nem is tudom anyum hogy bírja ezt egyedül. Elég fáradt vagyok ilyenkor, de egy kettő kiheverem.
2012. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Macs1209 ***** válasza:

Nem csak nőknél van, férfiaknál is.


Volt pl egyik barátnőm eljött szokásos reggeli kávéra,

megkérdezte, hogy az ágy, beleborult, és délután fél4-

kor ébresztettem fel, hogy ideje menni a gyereké az o-

viba :) Egyszer csak "megzuhan" az ember. Sima ügy.

2012. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rebeka1 ***** válasza:
A BARATNOD SZERINTEM EGY HIPOHONDER SAJNALTATJA MAGAT MEG IJEN FASZSAGOK
2012. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!