Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utasítanak el folyamatosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak el folyamatosan?

Figyelt kérdés
Folyamatosan elutasít minden csaj, pedig hűséges lennék nagyon, meg romantikus is meg egy csomó jó tulajdonságom van. De van aki egyszerűen leszar és nem ír vissza, van akinek külsőre nem vagyok jó, van akinek túl jófiú vagyok, van aki pedig egyszerűen nem akart egy találkozást se és szimplán letiltott. Nem hiszem, hogy csúnya vagyok: [link] ugyhogy nem értem. Sztetek honnan jön ez az őrült taszítódás? Miből ered ez?
2012. jan. 23. 18:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Akkor az a baj, h romantikus vagy. Ma már ez egyértelműen negatívum a lányok szemében.
2012. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Kapásból megvan a probléma. A romantika, ezt ma már el kell felejteni, a mai pics@knak ez nem jön be.
2012. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. amúgy ez hülyeség, hogy valamit rosszul csinálsz. mindig van olyan lány, akivel jól kijössz, vagy éppen egy hullámhosszon vagytok, meg veszitek egymás poénjait. akármilyen is legyen a stílusod. ez ilyen. vagy bejön a lánynak, vagy nem. nagy a gyanúm, h rossz fajta lányoknál próbálkozol..:D
2012. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Linkelhetnél képeket, hogy milyen lányok jönnek be neked.
2012. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
B*ák meg ha nem jó a romantika...én ilyen vagyok..majd lesz vki aki ilyennek elfogad. Amúgy lehet nem jóknál próbálkozok...
2012. jan. 23. 19:22
 16/30 A kérdező kommentje:
A nagy barnaszemű aranyos babaarcú csajokat szeretem
2012. jan. 23. 19:23
 17/30 anonim válasza:
majd eljon az igai:D szimpi vagy:d es mer lenne baj a romantika?:O en pl szeretem a romantikat.. es sok olyan pasit ismertem aki nem igazan szerette ezert nem is volt semmi:( hat sok sikert nkd:* a baba arcu csajok jonnek be?:D en olyan vok... es nem naon tudom, hogy ez mennyirre jon be a pasiknak...:d vagyis nkm nem mondott meg senki hasonlot:D
2012. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Küldesz képet priviben előző? :)
2012. jan. 23. 19:45
 19/30 anonim ***** válasza:

perverz az arcod vazz:D Tuti ezért:D Olyan mintha lézerszemmel belátnál a ruhájuk alá:D sztem ezért xd

f18

2012. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Perverz?:D
2012. jan. 23. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!