Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-24 Csajok, Pasik: Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 Csajok, Pasik: Nálatok a párkapcsolatban mennyire fontos az, hogy a pasi meg tudja védeni a csajt?

Figyelt kérdés

SZiasztok !


24 éves pasi vagyok, nincs barátnőm.


Szeretném kérdezni, hogy ha párkapcsolatban éltek, akkor Csajok ti mennyire veszitek figyelembe azt, hogy a pasitok, vagy a kiszemelt jelölt meg tud majd védeni benneteket?


Teszem azt, hogy párkapcsolatban vagytok, és nagyon komoly a dolog, szeretitek egymást, de a pasi nem egy nagyon izmos, erős izomzatú.

Ettől függetlenül, ha utcán megtámadna valaki benneteket, akkor a pasi védené a párját, a csajt, de nem mindenkivel szemben lenne elég az ereje.


Nem tud semmilyen harc kultúrát, nem tanult önvédelmet.



Ti hogyan vélekedtek ez ügyben? Hogyan látjátok ezt csajok, és pasik is külön-külön.

Illetve, ha párkapcsolatban vagytok, akkor volt-e már olyan esetetek, hogy a pasinak védeni kellett a csajt?, ha igen, akkor elmesélhetitek.


köszi

Üdv.,



Egyébként egyik előző napon ezt kérdeztem, ezt is megnézhetitek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2010. okt. 30. 16:19
1 2
 1/13 Cirmos kandúr ***** válasza:
szerintem fontos hogy megtudja védeni a csajt az utcán, de ehhez nem fontos az hogy kigyúrt izom legyen, én sem vagyok 1 erőember de sok harcművészeti stílust kipróbáltam már most boxolni járok és nem félek kipróbálni magam:D
2010. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én küzdősportot űztem sokáig, ma már nem. Viszont gyúrok és ez látszik is rajtam, bár nem vagyok még 80 kiló sem. Ha néhány arc megtámadna az utcán, akkor tudom, hogy semmi esélyem, pláne, ha késsel jönnek.

Egy határozott, sportos ember mellett nyilván jobban érzik magukat a lányok, de ennek nem sok köze van ahhoz, hogy egy valós felállásban ki maradna alul.

És nem is szállnék szembe a támadóval, odaadnám, amit kér és utána feljelenteném. Lehet, hogy a csajom ezen meglepődne, vagy elvárná, hogy verekedjek, de egy pár tízezer forintért nem öletem meg magam senki kedvéért.

Szórakozóhelyen kerültem már bajba lány miatt, aki persze elvárta volna, hogy "férfi" legyek, ha komolyra fordul a helyzet, nem sok esélyem lett volna a kidobókkal és a haverjaikkal szemben. Inkább kerülöm az ilyen helyzeteket, helyeket, embereket.

27/F

2010. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és nem szeretem a verekedős pasikat. Főleg mert lehet hogy engem akarna verni és nem védeni.

Én szeretném inkább magamat megvédeni (harcművészetet kellene tanulnom, legalább néhány jó fogást).

Észrevételem, hogy a nőket akkor támadják meg, ha általában egyedül vannak, ilyenkor a nő csak magára számíthat.

2010. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cirmos kandúr ***** válasza:
hát igen, kés ellen a pisztoly a jó, de ha nincs a támadóknál kés és nem űznek semmilyen küzdősportot akkor 3-al is elbánok 4-el már nem biztos:D
2010. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, érdekes, amiket írtatok.


Csajok ti hogy látjátok?

2010. okt. 30. 16:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Hidd el nem ez a döntő, plusz pont ha erre képes,de mondjuk valószínű ,hogy a legtöbb,ha mondjuk megakarják verni a b.nőjüket vagy megerőszakolni nem fogja otthagyni a szarban :S

Én pl megprobálnék segíteni bár én rendőrnéninek készülök...

Szóval nekem nem annyira nézőpont,de vannak elvárásaim.

2010. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy merre laksz vagy tanulsz?
2010. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért kérded, hogy merre lakom? :)
2010. okt. 30. 19:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem ez a döntő, és nehogy azt hidd, hogy bárki azt akarja, hogy megkéseljék vagy agyonverjék a barátját, csak mert ellenállt egy rablótámadásnál. Én úgy vagyok vele, hogy az életem többet ér a telefonomnál. Ha mást is akarnak, akkor én személy szerint nem akarnám, hogy miattam más is megsérüljön, de az már más kategória.
2010. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

18:44es hozzászólónak:

SZegeden lakom, és ott is tanulok., és te? :)



Köszönöm az eddigi válaszokat.


Én most a hozzászólások miatt arra hajlok, hogy tényleg inkább fontosabb az egészség, minthogy nagyobb, akár késelős verekedésbe jussak.

Sőt azért sem mennék bele, mert bizonyítani szeretném a szerelmemnek.

2010. okt. 30. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!