Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi ügyben várok választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi ügyben várok választ a kérdésemre. Fontos!?

Figyelt kérdés
Lehet olyan egy fiúnál, hogy volt egy éjszaka a lánnyal, nem volt szex, csak csók...és azóta nem beszélnek egymással de akármikor egy helyen vannak, a fiú mindig nézi a lányt, ha van éppen barátnője, ha nincs, ha éppen kavar szórakozóhelyen valaki mással, de akkor is nézi a lányt, de nem lép semmit, és ennek már hosszú ideje. Lehet, hogy szerelmes a fiú a lányba? Én vagyok ez a lány.
2012. jan. 24. 15:52
1 2
 11/15 anonim válasza:
én a helyedbe azt mondanám neki: ne nézzé, kérdezzé! az hatna :) először arra gondoltam hogy bevan tőled tojva, de ha már smároltatok, akkor valszeg nem.. nem értem mit akarhat, furcsa
2012. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát igen elég furcsa. Lehet, hogy tényleg ezt kéne mondanom neki!!:D
2012. febr. 3. 17:48
 13/15 anonim válasza:
szerintem is szórakozik, lehet hogy csak bájolog magának hogy ott az a csaj, csak nézem, és mosolyog rám, de kemény vagyok! menj oda hozzá és kérdezd meg hogy most akarsz valamit tőlem, mert nem kirakat vagyok hogy nézegessél?
2012. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló ez jó!!:D tetszik ;):P
2012. febr. 16. 17:47
 15/15 anonim válasza:
:)
2012. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!