Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen kapcsolat ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen kapcsolat ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt,első fél év tök szuper volt ,semmi veszekedés,de a fél év utána szinte minden második héten volt kisebb vita vagy esetleg nagyobb.

Szeretjük egymást meg egymással képzeljük el a jövőt is,de nekem vhogy hiányzik a bizalom felé,lehet,hogy az én hibám,ki tudja?!

Mindig vagy én volta a hibás vagy ő,de én nem csináltam olyan nagy hibákat mint ő(volt,hogy nem szeretgettem annyira,nem mentünk sehova,mert fáradt voltam vagy ilyesmi,ő nála volt,hogy több órát beszélgetett idegen pasikkal a neten,közben ott ültem mellette meg hasonló,karácsonykor is másik pasival sms-ezet és közben az ölemben feküdt meg hasonlok.

Karácsony előtt "szakítottunk",mert hülye voltam megint,nem szeretgettem,nem öleltem át meg nem érezte,hgy szeretem,de mindent meg tettem érte,elhiszem neki,de ha én szeretgetem vagy vmi akkor nekem is jól esne,ha átölelne este vagy simogatna vagy vmi,de ilyenekre már nem került sor,mert addigra bealudt. Ezek utána írt vmit azon felkaptam a vizet,de poén lett volna csak nem érettem és ebből megint balhé lett.

Most ő van felháborodva,hogy nem tudja,hogy mi legyen velünk ezek után,hogy hibásan "leugattam". Nem tud rendesen megbocsájtani,mert gondolkodik rajta,hogy mi lesz ezek után.

Erre mondtam neki,hogy te is csináltam hülyeségeket,még nagyobbakat mint most én és én is megbocsájtottam neked,erre az volt a válasz,hogy jó tudom és kész.

Kicsit hosszú lett,de remélem kapok normális válaszokat vagy tanácsot,hogy hogyan lehetne megint helyre hozni ezt a kapcsolatot,mert szerelmesek vagyunk egymásba.


2012. jan. 24. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem hagyd a pitsába majd találsz másik ribancot
2012. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz !!
2012. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

eddig mindenki ezt mondta,mondja

ki fejtenétek bővebben a véleményeteket,szalon képesen?:)

2012. jan. 24. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!