Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is gyökérség ha 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gyökérség ha 1 pasi csak ugy jelölget ismeretlen kapcsolat nélküli lányokat?

Figyelt kérdés

én 19F vagyok

van 1 haverom 21F akinek odaszoktam adni a telomat fecebookozásra mert nekem van mobilnetem

és 1b szer nem jelentkezett ki a telomrol énmeg felmentem a telomra és azthittem uzenetem erkezett

de láttam hogy az övé, belém bujt a kisordog es elolvastam 1 par emailjét

és tele van olyan levelekkel amiken o irkal ösze viszza kornyekbeli lanyoknak akik közül soknak be is jön

ez tényleg olyan menő???


2012. jan. 24. 23:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ebben semmi gyökérség nincs, szerelemben, csajozásban majdnem mindent szabad. Nincs olyan szabály, hogy facebook-on nem lehet ismerkedni.

Egyszerűen ott szólítod meg a lányt, ahol ráakadsz, utcán, boltban, facebookon, társkeresőn.

A fiúnak meg bejött ez a módszer, látszik, hogy sikere van, szerintem ez igazolja, hogy jó úton jár. Az, hogy milyen arcoskodó személyiség, az már más kérdés, de gyanítom, hogy ha élőben menne oda a lányokhoz, akkor is bejönne nekik. A lányok döntenek, kész.

Lehet utána csinálni.

Amúgy élőben elég nehéz lenne 5-6 lányt párhuzamosan fűzni, ezért jó a facebook.

2012. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy itt nem menőségről vagy gázságról van szó. Egyszerűen bejött neki ez a módszer, ez a lényeg. Neki vannak női, akik meg azon gondolkodnak, hogy ez menő vagy nem menő, azoknak meg nincs senkijük. Ennyi a lényeg.
2012. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne gyökérség?

Nézegeti a facebookos adatlapokat talál egy lányt aki tetszik neki, valószínű, hogy a büdös életben nem találkoznak, ha a neten nem ismerkednek meg.

A srác megjelöli, mert szeretné valamiképp megismerni a lányt.

A lány még mindig eldöntheti, hogy meg akarja e ismerni, vagy sem!

2012. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!