Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szutykos időben mi a sz*rt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szutykos időben mi a sz*rt tudnánk csinálni a párommal a szabadban pénz költés nélkül?

Figyelt kérdés

Körülmények:

Ő nem jöhet át hozzánk,én nem mehetek át hozzájuk,szóval legyetek szivesek csak szabadtéri dolgokat írni,ha tudtok!

(PLÁZÁK KIZÁRVA!!)

A pénz költés meg azért van kizárva,mert én csóró vagyok,ő meg smucig!(Amúgy sem várom el,hogy költsön rám!)


L/17


2012. jan. 25. 06:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
attól hogy valaki stréber,meg kitűnő még nem biztos,hogy intelligens is..
2012. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
*Bocs,az "Vele" akart lenni :D
2012. jan. 25. 09:43
 13/27 A kérdező kommentje:
Elhiheted,hogy tényleg nem vagyok hülye! Ha nem hiszed,így jártál. Én nem fogok ezen vitázni. De általában a kitűnő tanulók nem szoktak idióták lenni.Mondom,én nem felvágni akarok azzal,hogy "hú de rohadt okos vagyok",mert nem azt mondom,hogy mindenkinél okosabb vagyok,de ne vagyok olyan hülye,mint a korosztályom nagy része.
2012. jan. 25. 09:45
 14/27 anonim ***** válasza:

Ha a családod utálja, mert hülyeségeket csinált korábban, elég buta, mert beszélgetni sem tud, te meg nem az eszéért vagy vele, akkor tényleg nem sok ötletem van, hogy mit lehet csinálni egy ilyen sráccal. Pénzed nincs, ő nem költ rád.

Nem kellene inkább szakítani?

2012. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

az azért sokat elárul róla, hogy elkövetett már ezt-azt


nem biztos, hogy alaptalan a családod ellenszenve, ők csak meg akarnak védeni a bajtól

2012. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Jogos! De ha tudnád hányszor megtettem már...mindig visszajött,vagy én mentem vissza,jól van,mondhatjátok,hogy ciki,de egyszerűen nem bírjuk ki egymás nélkül!


De nincs semmilyen ötleted arra,hogy mit lehetne ilyen időben csinálni? :/

2012. jan. 25. 10:13
 17/27 A kérdező kommentje:
Elfogadom a véleményeiteket,értem én miről beszéltek,nem vagyo hülye,én is tudm,hogy valójában mit kéne,mit nem kéne,de én most csak a szívem szerint cselekszem.Nem a véleményetekre vagyok kíváncsi,hanem arra,hogy mivel tudnánk már végre elfoglalni magunkat ilyen sz*r időben? Erre miért nem kapok válaszokat? :/ Jó lenne,ha egy kicsit visszatérnétek az alapból feltett kérdésemre! :D
2012. jan. 25. 10:16
 18/27 anonim ***** válasza:
Ó, dehogynem! Volt olyan osztálytársam aki kitűnő volt, mégis mindig olyanokat kérdezett, hogy csak a fejünket fogtuk: "hogyhogy nem látod az összefüggéseket?"tudod nem az az okos, aki tanulással összehoz egy ötöst, hanem aki semmit sem tanul, és hármast kap. És abból ahogy válaszolgatsz, te sem lehetsz olyan szuper okos.
2012. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ilyen rossz időben pénz nélkül szabad téren semmit nem lehet csinálni.

Esetleg túrázás, de ahhoz is kell pénz, hogy eljuss valahova.

Séta ugye kizárva, parkok hidegek, a természet nem valami szép most.

Ki van zárva, hogy a feltételeiddel bármit tudjatok csinálni a szabadban.

2012. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Theonlyone válasza:

Meglátogathatjátok a legközelebbi hajléktalan szálót... ott meleg is van és jobb esetben kaptok ingyen piát/kaját.... :D

Amúgy viccet félretéve ilyen szutyok időben max vízparton érdemes sétálni egy rövidet.... Vagy leültök a parton egy padra.... esetleg ha van pláza a közelbe akkor az még nem kerűl semmibe ha leültök bent egy nyilvános padra...

2012. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!