Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szutykos időben mi a sz*rt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szutykos időben mi a sz*rt tudnánk csinálni a párommal a szabadban pénz költés nélkül?

Figyelt kérdés

Körülmények:

Ő nem jöhet át hozzánk,én nem mehetek át hozzájuk,szóval legyetek szivesek csak szabadtéri dolgokat írni,ha tudtok!

(PLÁZÁK KIZÁRVA!!)

A pénz költés meg azért van kizárva,mert én csóró vagyok,ő meg smucig!(Amúgy sem várom el,hogy költsön rám!)


L/17


2012. jan. 25. 06:52
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nah,az okoskodónak üzenem:

Ha annyira érdekel,hogy okos vagyok-e,akkor nézd meg Te okostojás!Vagy higyjél engem szőke buta libának.A válaszaim értelmesek,választékosan beszélek,a helyesírásom jó.Az,hogy néhol kimarad egy-két betű,az a billentyűzet miatt van.Neked nm lehet túlsok eszed,ha most jössz itt 1 osztálytársaddal,aki olyan volt,amilyen,és ez Neked az "általánosítás".Ugyanis én egy áltaánosdolgot írtam,amit az ember feltételezhet,mí Te 1 általad ismert kitűnő tanulóra húzod az egészet.Gratulálok,ehhez sok ész kellhetett!Lehet,hogy Neked elég egy hármas,de n ambíciózus vagyok,és a nyamvadt ösztöndíjra gyúrok,hogy időben letegyem a jogsit.Ennyi a lényege.LEhet,hogy Te olyan iskolába jársz,ahol hallás után megjegyezve a dolgot írsz egy hármas dogát,de én kemény suliba járok,egy olyan helyre,ahol majdnem minden nap minimum 2dolgozat vagy 1 felelés van valamiből.Rövid határidők vannak és van,hogy 8órám van egy nap.Szóval nem egyszerű dolog,rohadt fárasztó.Nem hinném,hogy Te bármit is fel tudnál mutatni,szóval megtehetnéd,hogy ne ktekedsz,mikor nem is ismersz!Köszönöm!

2012. jan. 25. 10:48
 22/27 A kérdező kommentje:

Az utolsó 2 válaszoló válaszát köszönöm.

Hajlétalan szálló xD jó vicc volt!

2012. jan. 25. 10:50
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit nem nevezem hülyének és hogy nem tud értelmesen beszélni.Lövésed nincs a szerelemről, valószínű másért vagy vele.
2012. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hihetetlen agresszív vagy, és az nem az intelligencia jele.
2012. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Theonlyone válasza:
Menjetek ki egy játszótérre pl.: hintázni.....
2012. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 nielindi ***** válasza:

szerintem nagyon el vagy tévedve. ha szeretünk valakit, akkor nem hülyézzük le, meg "nem az eszéért szeretem", nem mondjuk, h egy smucig ember, mert nem költ rád. te miért nem mehetsz át hozzá?

milyen iskolába jársz?? nagyon érdekelne. főleg, h irtad, h szép, választékos a szöveged... "szutykos időben mi a sz@rt tudnánk csinálni..."

2012. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

boccs,hogy őszinte vagyok!az hogy szeretem,a tényeket nem változtatja meg,miszerint Ő tényleg olyan,mint amilyennek leírtam.Nem ismertek engem,sem Őt,szóval most már igazán írhatnátok olyat,amivel tényleg segítetek is!

És ha olyan agresszív és hülye lennék,akkor nem fogalmazok kultúráltan,hanem elküldelek melegebb éghajlatra. :) de ezt nem tettem!

A hintás választ köszi :) jó ötlet lenne,csak annyi baj van vele,hogy télen le vannak szedve a hinták :/

2012. jan. 25. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!