Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el kell mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kell mondanom a szüleimnek, hogy van barátom? 15/L

Figyelt kérdés

Elsős gimnazisták vagyunk, tehát szeptembertől ismerjük egymást.

2 hete kezdtünk el járni, de már rögtön "kiszemeltük egymást". De csak most lett hivatalos.


A szüleim meg semmit sem tudnak róla. Jóban vagyok velük, de ilyenekről ne szeretek beszélni. Mondtam ritkán, hogy kedves, értelmes srác, de ebből nem gondolhattak semmit.

Muszáj nekem ezt elmondanom? És hogyan? Csak úgy hirtelen? Ti hogyan mondtátok el?


Köszönöm a megértő válaszokat!

15/L


2012. jan. 27. 17:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el eolőször anyukádnak, ő majd megpuhítja apukádat:)
2012. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Amúgy miért vagytok ennyire barmok? Ha unatkoztok, akkor találjatok ki valami más szórakozást!
2012. jan. 27. 17:52
 13/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm azt a pár normális választ! :)


Amúgy:

A kapcsolatunk nem olyan komoly: egyszerűen csak járunk. Randizgatunk, beszélgetünk, ölelés, kézen fogva járás, max csók, és ennyi!

2012. jan. 27. 17:54
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
akkor ez nem is kapcsolat
2012. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%
Persze, de azért jól esne nekik, ha megosztanád, meg könnyebb is lenne, ha mondjuk egyszer át akarnád hívni, és nem ott kéne magyarázkodni. Egyébként te tudod, nem kell a szülőknek minden fiúügyről tudniuk.
2012. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
4%

persze..ölelés meg csók meg puszi...aztán meg a szádba csúszik a kuki..:D

te is csak olyan vagy mint a többi...viszket a pinád aztán kelley vakarógép..:D

2012. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
egy hét múlva meg olvashatjuk az új kérdésedet,hogy "már egy hónapja járunk..szerintetek kefélhetünk.."
2012. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok olyan, és a barátom sem olyan... Szóval sajnálom, ha ti csupa ribanccal, meg kefélni akaró kölykökkel vagytok körülvéve. De attól mi még normálisak vagyunk.
2012. jan. 27. 18:11
 19/30 anonim ***** válasza:
mibaj a ribancokkal? :D
2012. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

perszete vagy az egyetlen aki 2 évigjár a fiúval és ő csak hokizik majd meletted...:D


aztán két hét múlva újabb kérdés.." szerintetek terhes vagyok..:D"

2012. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!