Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el kell mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kell mondanom a szüleimnek, hogy van barátom? 15/L

Figyelt kérdés

Elsős gimnazisták vagyunk, tehát szeptembertől ismerjük egymást.

2 hete kezdtünk el járni, de már rögtön "kiszemeltük egymást". De csak most lett hivatalos.


A szüleim meg semmit sem tudnak róla. Jóban vagyok velük, de ilyenekről ne szeretek beszélni. Mondtam ritkán, hogy kedves, értelmes srác, de ebből nem gondolhattak semmit.

Muszáj nekem ezt elmondanom? És hogyan? Csak úgy hirtelen? Ti hogyan mondtátok el?


Köszönöm a megértő válaszokat!

15/L


2012. jan. 27. 17:42
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Nézzük csak... Nézzük, hogy mennyire "komoly" ez a dolog. Szereted a fiút? Miért szereted?


Ha meg tényleg komolyabb, akkor sem muszáj elmondanod (szerintem). Én sem mertem elmondani anno, amikor először volt barátom! =) Ha majd megkérdezik, akkor persze mondd el! Meg sose tagadd! Ha felhoznak valami hasonló témát, akkor ragadd meg az alkalmat, és mondd el! Vagy tereld valahogy a barátodra a szót, pl.: "Nem tudtam, hogy mi a házi, de megkérdeztem XY-tól... Ő nagyon okos" Szerintem rá fognak kérdezni, hogy ki is ő! De ha nem, az sem baj ;)

2012. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

18:17

Igen, szeretem őt. És hogy miért? Hát az jó sok dolog :)

Ő nem az a "őrült, vicces" fajta tinédzser. Komoly, és okos. Sokat tanul és van életcélja is. Nem jár bulizni és nem is iszik. Ő nem az az életvidám típus, de azért lehet vele nevetni. Nagyon ritka fajta fiú ;)

2012. jan. 27. 18:20
 23/30 anonim ***** válasza:
69%
ha ahhoz elég nagylány vagy, hogy barátod legyen, akkor ahhoz is legyél elég nagy lány, hogy kiállj a szüleid elé és közöld velük! vagy majd ha elmentek valahova randizni délután, akkor hazudozol nekik, hogy a barátnőkkel mész..? nőj föl a feladathoz.
2012. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
19%

15 évesen milyen élet cél?? ja az ritka ,ha nem bulizik egy 15 éves? meg kell dícsérni és azért is mert még nem alkoholista?...te még álomvilágban élsz...majd 20 év múlva nézd meg azt,hogy milyen lett és akkor dicsekedj,hogy nem iszik és van életcélja...ne egy 15 éves gyereknél!!!

már szerintem fél vagy egy év múlva is más lessz a véleményed..! csak most a szerelemtől az orrodig sem látsz!

2012. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el nekik. Én is elmondtam, mikor először volt pasim. :) De az enyémeket különösebben nem érdekelte, inkább örültek neki, hogy végre találtam egy normális fiút. Ez 15 évesen volt, most 17 vagyok és még mindig együtt vagyunk. :)
2012. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Mivel az én szüleim örülnek, ha boldog vagyok ezért bátran hazahoztam szó nélkül igaz aznap azt hittem csak a tesóm lesz itthon, de tévedtem (igazából nem volt gáz, mert apum jó fej, anyu nézte kicsit rossz szemmel, de hamar túl lett rajta). Akkor megismerkedtek apumra jó benyomással volt, vele kicsit beszélgetett is, anyuval csak úgy találkozott, hogy ránk nyitott a szobámban miközben beszélgettünk.
2012. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nálunk szakmunkásképzőben, egy villanyszerelő és egy pék járt együtt.

A gimnazisták mindent túl reagálnak.

2012. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkon kell elmondani a szüleidnek ezt, amikor már komolyabbra fordul a dolog. Addig nem lenne muszáj végülis...
2012. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
akkor*
2012. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
petőfibe jársz?
2012. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!