Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sok és tényleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok és tényleg én esek túlzásba? Vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szóval van egy kapcsolatom ami 1 éve tart,ami távkapcsolat,és 2 hetente találkozunk 3-4 napot de most pl 3 hete nem láttuk egymást.Tavasszal költözök én ő hozzá vagy ő hozzám.Napi egyszer felszoktam hívni és este szoktunk beszélni 1 órát skypon..mostanában rám szólt többször hogy ne hívogassam..ami nem is lenne baj de az esti skypos beszélgetéseket is kerüli és mindig kitalál valamit hogy ne kelljen beszélni vagy ha beszélünk is akkor is van olyan hogy 20 percig sem beszélünk,pedig volt olyan hogy 2-3 órát beszéltünk egymással..azt állítja hogy szeret és semmi nem változott benne...ugyanakkor nem értem hogy miért zárkózik el a beszélgetésektől..a telefont sem viszem túlzásba mert egyszer szoktam hívni,azt talán még meg is értem hogy azért szólt hogy ne hívjam mert este úgy is beszélünk,de az a baj hogy már az esti skypolást is kerüli és mindig kitalál valamit...mi lehet vajon?
2012. jan. 27. 19:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azért fura mert eddig mindig volt ideje olyan este 8 óra tájban de ha beszélünk is mindig próbál mielőbb lelépni..ma pl azt találta ki és azt az üzenetet hagyta hogy ma nem tudunk beszélni mert be kellett mennie a városba és az utolsó busszal jön haza...
2012. jan. 27. 19:59
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Próbálja lazítani a köteléket kettőtök között. Az okát csak ő tudja. Nem hinném, hogy ő is nagyon össze akarna költözni.
2012. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Mit lehet egy 2-3 hosszát beszélgetni minden nap? Vagy telefonálgatni 20 perceket?

Nem hiszem,hogy ennyi ideig fontos dologról tudnátok beszélni!

Én is megunnám ezt mindennap. Ezt az időt el tudom értelmesebben is tölteni.

2012. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 20:17


Napi 20 perc este skypon sok?Nem hinném hogy egy olyan kapcsolatban ahol 2 hetente találkoztok az sok lenne...a 2-3 óra régebben volt..és hívni sem szoktam már telefonon,ha hívtam is akkor is csak 1-2 percet hogy hogyan tellik a napja és ha valami fontos mondani valóm volt..

2012. jan. 27. 20:20
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy már "soknak érzi" ezt a mindennapos skypolást telefonálást. Szerintem a távkapcsolatnak nincs sok értelme sajnos. Biztos, hogy nekem is szemet szúrna ez és rosszul esne, de én nem kezedenék ilyen kapcsolatba. Amúgy ilyenkor jut eszembe, hogy mennyire "elgépiesedett" a világ. Persze jó, hogy van net meg minden az egész világot eléred, de az emberi kapcsolatokat tönkretszi. Boldogabbak voltak szerintem az emberek mikor még "csak" találkozók voltak meg esetleg levelezés...Most meg azért mennek tönkre "kapcsolatok" mert facebookon nem tette ki a jelzést, hogy kapcsolatban...
2012. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján én az alábbiakat feltételezném:

1:Megcsalt, és nem mer eléd kerülni, kerüli a veled való kontaktot, legyen az egy skype-vagy telefonbeszélgetés.

2: Még ha nem is csalt meg,de találkozgat valakivel,és amíg nem biztos az új kapcsolata,addig téged is meg akar tartani

3:Van valakije, és ha el is akarja neked mondani, vár vele a személyes találkozóig

4:Van valami magánéleti problémája, és elzárkózik mindenki elől


Ez csak az én véleményem, te ismered a párodat, és a kapcsolatotokat! 22/L

2012. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 20:20


se én se ő nem vagyok fent facebookon...nem ott éljük az életünket,mindenki teszi a dolgát de azért kicsit fura hogy napi 20 percet sokalja,ráadásul mindig késő este beszélünk amikor már senkinek nincs dolga,ez úgy gondolom bele fér a dologba...van hogy hetente találkozunk...jól működött eddig a dolog,de mostanában elég fura hogy próbálja a beszélgetést minimálisra csökkenteni...

2012. jan. 27. 20:24
 8/12 A kérdező kommentje:

meg biztos nem csalt ebben biztos vagyok...

viszont ezen amit írtál én is sokat gondolkodtam..


2: Még ha nem is csalt meg,de találkozgat valakivel,és amíg nem biztos az új kapcsolata,addig téged is meg akar tartani

2012. jan. 27. 20:25
 9/12 A kérdező kommentje:

4:Van valami magánéleti problémája, és elzárkózik mindenki elől



magán életi problémája nincs mert nagyon rendesek a szülei és harmonikus a családi kapcsolata és a barátaival harmonikus..ha valami gondja volt általában mindig elmondta..ha ketőnkel volt valami kis balhé azt is mindi megbeszéltük.

2012. jan. 27. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Oké, értelek ezt a facebookosat nem rád értettem, hanem úgy általánosságban ezt látom. Pedig nem vagyok egy begyepesedett vénasszony, 20 éves vagyok.

Szerintem ha taliztok, beszéld meg vele, ha így se jó, jobb lenne lezárni ezt. Így ez csak szenvedés és "időpocsékolás."

2012. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!