Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes! Nem tudom mit gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes! Nem tudom mit gondoljak! Ma volt egy érdekes megmozdulása! Lehet hogy meg csal?

Figyelt kérdés
A párom mostanában elég furán viselkedik..nem nagyon érdeklődik felém..keveset beszélünk..nagyon ingerült..a minimálisra csökkenti köztünk a kontaktot...ha hívom akkor nem szívesen beszél velem,szó szerint leráz majdnem hogy..ma beszéltünk volna skypon mivel nem vagyok otthon 4 napja..írt egy üzenetet hogy ma nem lesz fent és nem tudunk beszélni..ezt írta délután és hogy este későn ér haza..félre ne értsétek nem facebookon éljük az életünket de ma teljesen elrejtette az állapotát mindenki előtt és csak ismerősök láthatják vagy még azok sem,a kapcsolatban státuszt sem látni...mindent ez a rejtélyes délutáni hirtelen programja után történt...félre ne értsetek tényleg nem a facebookon éljük az életünket..amikor rákérdeztem akkor is olyan furán hebegett habogott és igazából nem tudott érthető választ adni nekem..kicsit mintha zavarna is lett volna..tudom ne ez miatt dőljön el egy kapcsolat..de ha eddig nem zavarta akkor most miért döntött ilyen hirtelen??miért pont ma a délutántól estig tartó kiruccanása után??
2012. jan. 28. 00:31
 1/8 A kérdező kommentje:

plusz azt mondta hogy ha haza ér akkor beszélünk,hát nem írt ezért felhívtam..és elszólta magát hogy most este állította át az egészet,arra hivatkozva hogy a barátnőjének minden féle hülyeséget szoktak alá írni...hülye duma...

arra nem volt ideje hogy velem beszéljen de arra igen hogy este át állítsa és arra is hogy mással beszéljen skypon,érdekes az egész sztori..

2012. jan. 28. 00:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy valamiben megváltozott, akkor az úgy is van. Próbálj vele beszélni, de nem biztos, hogy sokra mész vele.
2012. jan. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

véletlenül nem Tünde a neved?

:$

2012. jan. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rákérdeznék.
2012. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felesleges kérdezgetni, hiszen nem válaszol egyenesen. Nyilván neked se akar fájdalmat okozni. De amit művel, az már egyértelmű. Még ha nincs is konkrétan más, a kapcsolata veled elég terhes neki. Úgyhogy szerintem egy jó darabig ne keresd. Ha akar valamit, majd szól. Ha meg nem, akkor tudod mi a helyzet.
2012. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd ellaposodni a kapcsolatotok. Tégy rá kísérletet, hogy javuljon, találkozzatok többet, mozduljatok ki valamerre. Ha abszolút semmi hajlandóságot nem mutat, sajnos nem sok egyebet tehetsz...
2012. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én barátom sem válaszol egyenesen soha, ez mégsem jelenti azt, hogy megcsalna, csupán ilyen típus, vagy élvezi, ahogy aggódom

mert persze nem ő megy azon keresztül, mint az a fél aki épp gyanakszik


ilyenkor úgy kell tenni, mintha minden rendben lenne, és akkor szokott előbújni a tűk a zsákból.

2012. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kellesz neki, mert már van más helyetted.

Bármibe le merném fogadni...!

2012. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!