Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt fél megérzi hogy baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt fél megérzi hogy baj van? Lehet benne valami hogy ilyenkor megérzi az ember hogy ármánykodás van a háta mögött?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam és sok beszámolót hogy soha nem kutakodott a megcsalt fél hogy esetleg megcsalják e,de valami hirtelen azt súgta nekik hogy valami nincs rendben és sokszor egy hirtelen erőtől vezérelve bele néztek a telefonba vagy az emailokba és mindig beigazolódott a gyanú..lehetséges hogy az ember ezt megérzi?Nekem is beugrott a minap egy ilyen,teljesen hirtelen és bár én nem néztem bele az emailba és a telefonba..azt hozzá teszem hogy soha nem voltam betegesen féltékeny,egészséges féltékenység volt bennem,soha nem kutakodtam a másik után..de a minap beugrott hogy valami nem stimmel a párommal és hogy vaj van a füle mögött..ha nem is megcsalt de valamit titkol előlem ebbe biztos vagyok..hogyan bizonyosodjak meg róla hogy nem e csal meg..a telefonjába nem szeretnék turkálni..milyen kereszt kérdéseket tehetnék fel neki amivel zavarba tudom hozni?
2012. jan. 28. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetekben arról van szó, hogy az ember észre veszi a változásokat a párja viselkedésén. Pl: a telefont csak nem veheti fel melletted, ezért elvonul beszélgetni. Nekem is volt ilyen "megérzésem". Megkérdeztem egy kollégájától, akit én is régóta ismertem, hogy van-e valakije. Jött a lelombozó válasz..
2012. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Elöször is, az nem igaz, hogy meg lehet érezni, ezt csak azok mondják, akik meg akarják indokolni, hogy miért kutatnak a másik dolgaiban. Rengeteg ismerös van, aki álmában sem gondolta volna, hogy megcsalják, söt az erre irányuló figyelmeztetéseket is lehetetlennek tartották. Másoknak meg voltak ilyen "megérzései" ok nélkül, és a kutatás meg bizalmatlanság okozta, hogy idövel a párja mást keresett magának.

Az meg, hogy milyen kérdéseket tegyél fel: ha tényleg van valami megcsalás vagy hasonló a dologban, akkor vagy elég ügyes, hogy meggyözöen le tudja tagadni, vagy elárulja magát, de gatantáltan nem lehet megmondani, hogy mik a megfelelö kérdések. Ha meg nincs semmi a háttérben és elkezdesz kérdésekt feltenni, amivel csapdába akarod csalni, az a legtöbb esetben odavezet, hogy a másik - joggal - megsértödik és ezzel te teszed tönkre a kapcsolatotokat.


Ha tényleg van olyan érzésd, hogy valami nem stimmel, akkor a legtisztességesebb mód, hogy egyenesen megkérdezed, hogy mi az, ami miatt úgy érezheted, hogy valamit titkol. A legtöbbször ilyen egyenes kérdésre a válasz tisztázza a helyzetet és kiderül, hogy valami egész mas van a háttérben. (pl. csak néhány konkrét eset: valami alkalomra meglepetést tervez, esetleg barát/rokon problémájával van elfoglalva, megtudta, hogy valami betegsége van, a munkahelye bizonytalan lett, stb.)


Csapdát állitani, kutatni nagyon lealacsonyitó dolog rád nézve.

2012. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg érzed, hisz ember vagy. Ne tégy semmit. Olykor nem is érdeme studni róla. Van itt olyan aki meg csalta a férjét ée a lelkiismeret gyötri. A férje nem is tud róla. Sajnos a hölgyemény emészti magát.Hát nehéz eset. Vannak szélsőségek.Nem kellenek kereszt kérdések, azt látni kell . Zavart, feszült, olykor ideges, emészti magát, de nem mondja el, ha kérdezed sem, rosszabbik eset ha valaki nevét hallod egész nap. Nincs kereszt kérdés, cak jellemzők. Örlődik a személy, fél, távolodik el tőled, nem mer a szemedbe nézni, . Sok olyanjegy van amit kérdezni sem kell. De lehet, hogy nem csal meg , ha nem valami bántja amit nem mondhat el, és fél attól ,ahogy reagálsz. Mert nem mer bízni benned. Nehéz eset, én tudom.

Ha meg csalt, ne is vedd figyelembe, az úgy is kiderül magától. Szóval itt, nem lehet egyértelműt mondani.Mert ahhoz isnerni kellene a személyt, azon belül a jellemét. Az a leg jpbb ha nem teszel semmit, sőtt kikapcsolódtok, ne is érezze tudol- e róla. Amugy afélre lépést sokan megbánják, ezért örlődnek. Akaratuk ellenére is távolságot tartanak és azért derül ki. Magyarn mondva amitől félsz a leg jobban az történik meg veled a leg hamarabb, én tudom.

2012. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan tényleg megérzésnek hívják, pedig ez nem egy ösztön :) hanem észrevesznek bizonyos furcsaságokat, amik eddig nem voltak szokásosak. És tudod ha a másik életébe belép egy másik nő vagy férfi, valami benne is megváltozik, és ennek előbb utóbb lesznek jelei. Aki nem vett észre semmit ezekből, az vagy vak, vagy szintén mással van elfoglalva és sose a párjával.

Nyilván itt jön be az, hogy a változás sokszor nem azért van, mert szeretője lett, hanem más dolgok (munkahelyi zűr, vagy pénzügyi gond...)


Szóval ha úgy érzed valami történt, akkor keresd meg hogy miből gondolod. Mi volt az az esemény, tette, vagy látvány, vagy bármi ami miatt gyanú támadt benned. pár napig figyelj. ha nem találsz rá megnyugtató választ, akkor meg kérdezd meg egyenesen, hogy miért történ az amit láttál. A válaszból szintén meg fogod tudni, hogy van-e valami takargatni valója, vagy nincs. De mondjuk ez még mindig nem azt jelenti hogy nő van a dologban. Ha nem sikerült megnyugodnod, akkor meg kérdezz rá egyenesen, hogy van-e valakije. Hidd el, hamarosan ki fog derülni. De amit válaszol, jó alaposan gondold át, hogy igaz-e, és ha tényleg hihető, akkor hidd is el neki!. Tudod, egy-egy kérdés arra vonatkozóan, hogy nincs-e más a képben még rendben van, és nyugodtan meg lehet kérdezni, de ha záporozik a bizalmatlanság, az már sok.


van egy barátnőm, ő mesélte el részletesen, hogy miket vett észre a férjén, amik egyre inkább először furcsák, aztán már gyanúsak lettek, míg a végén tényleg belenézett a telefonjába, és meg is találta amit kellett. Először, hogy néha kiment telefonálni, amit addig sosem tett ( ez csak akkor furcsa, ha eddig nem tett ilyesmit) aztán egyre lerázóbban viselkedett. a végén meg rajtakapta éjjel, hogy smst írt a klotyón, sötétben... na ez elég egyértelmű :) de még akkor is azt mondta a pasas, hogy valami bejegyzést ír a telefonba...


Remélem nem megcsalás áll nálatok a háttérben. tényleg szívből kívánom.


33/N

2012. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy megérzésnek vagy minek nevezzük, egyszer volt ilyen, hogy egy lánynak írt egy sms-t, hogy milyen csinos volt vmi eseményen... ez még közel se megcsalás, de akkor is tudtam, hogy valami nem stimmel, valahogy nagyon erősen rám tört ez az érzés.

És megnéztem a telefonját, és benne volt ez az sms, pedig azóta akkor csak 2 nap telt el, hogy elküldte...

Hát, ez mondom nem megcsalás, nem biztos, hogy idetartozik, csak gondoltam talán illik ide. :)

2012. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Észrevettem furcsaságokat, pl hülye szakítási indok, idegesség (mindenbe belekötött, feszült volt, hadart), elhidegült tőlem annak ellenére, hogy mondogatta, hogy nem velem van a baj csak nem áll készen egy kapcsolatra stb. Mindent el tudtam volna képzelni, csak azt nem, hogy megcsalt... :S
2012. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!