Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 évesen még senkim nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még senkim nem volt ez mindig igy lesz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miből gondolod ?
2009. máj. 30. 00:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell pánikba esni. Nekem volt már pár "kapcsolatom" vagyis inkább óvodás szintű járások, pedig 21 éves férfi vagyok. Nem tudom, hogy a kérdező milyen nemű. De nem kell még pánikba esni.
2009. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen én is így kétségbe voltam esve. Nekem nem lesz senkim. Aztán egy év alatt "elfogyasztottam" két fiút is (az első engem rúgott ki, a másodikat én rúgtam ki). Ugyan szűz maradtam, de azért valamennyi tapasztalatot mégis gyűjtöttem. Szóval nyugalom, tényleg csak várni kell (persze nem ölbetett kézzel), és ránk talál a szerelem. 28 évesen már lenne okod kétségbeesni, de 18 évesen ne tedd.
2009. máj. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
18 éves múltam, mikor eljött az első kapcsolatom... az előtt meg nem érdekelt, hogy van-e vagy nincs... Szóval no para, élj!
2009. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 21 évesen volt életemben először barátnőm, de az aztán olyan is volt, hogy ABSZOLÚT megérte rá várni, és senkire el nem cseréltem volna. Később lett utána még további kettő, és a második - tehát összességében a harmadik - azóta már a feleségem is, és boldogan élünk. :)


Ajánlom figyelmedbe: [link] . Mi itt találtunk egymásra, talán neked is segít. :)

2009. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Félre ne érts, meg ne sértődj, meg ne haragúdj és szomorú se legyél a válaszomtól, de örülök, hogy ilyen kérdésed van.

Neked legalább nincsenek olyan erotikai problámáid, amit sok 16 éves lány ezeken az oldalakon felvet.

Amikor én érettségiztem - még a múlt században, a 21 lány kétharmada még szűz volt (Az iskola orvos névtelen pszichológia tesztje szerint).

Természetesen én is azt mondom, hogy NEM lesz mindig így. Lehet, hogy a Jó Isten egy óriási ajándékot tartogat a számodra, aki még úton van. Szóval, fel a fejjel!

2009. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsó válaszoló: manapság már az a nagy ha 13 éves lányok fele szűz.

Kérdező: nem kell aggódni, én is 18 vagyok és még a közelébe nem jutottam hogy legyen valakim

2009. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.


Hogy miből gondolom? Szerintem rád is az a tendencia hat, mint a tinik többségére, hogy szűznek lenni ciki, 16 éves kor felett szűznek lenni nagyon ciki, 18 év felett meg már egyenesen betegség, jaj, mi lesz velem... Semmi bajod nem lesz tőle. Annyi fog történni, hogy éretteb leszel, amikor meglesz az első párkapcsolatod, és nem gyerekfejjel, éretlenül fogod átélni- meg kiválasztani hozzá a társadat. Rengetegen érzik úgy a te korodban, hogy mindenről lemaradtak, pedig nem.


Sgítségképpen az én esetem: fiúm volt több is 17 éves korom óta, de egyikkel sem feküdtem le. Végül a mostani férjemnek adtam oda a szüzességemet 30 évesen, és nagyon megérte várni rá. Nem vesztettem semmit azzal, hiogy nem volt előtte pár rövidebb-hosszabb szexuális kapcsolatom.

2009. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Drágáim! Remélem az a lényeg, hogy bíztatjuk (Bíztassuk!) a kedves kérdezőt, hogy nem lesz mindig így.

12:11-nek 10:38 vagyok Lehet, hogy igaz a 13 éves kor (Bár én kételkedem - a mai 50 éveseknek akkor jött meg az első menstruációjuk, és a cicijük még később is nőtt!), de ELÉG SZOMORÚ.

Más: Még azt sem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány a kérdező. Nyugi, én férfi vagyok, velem egyidős barátom szalagavatóján volt az első randevúm egy harmadikos lánnyal, és én is szűz voltam az érettségin.

12:20-nak Nem tudom a motívumát, de a harminc évet kicsit késeinek tartom. Igaz, mint elvált ember két olyan 1962-ben született hölggyel is összehozott a Sors, akiknek ugyan nem én voltam az első, de 24 éves korukig vártak. (Miért hazudtak volna?) Az egyik ráadásul 7 év udvarlás után.

2009. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!