Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy nem találok egy fiút se?

Figyelt kérdés
Nem értem mi lehet ennek az oka, én vagyok ennyire szerencse csomag ?!A kinézetemet nagyon sokan dicsérik(lehet ,hogy ez most beképzeltnek hangzott de nem vagyok egoista,sőt kevés az önbizalmam)Az összes barátnőmnek van pasija.Szoktunk járkálni ide-oda de én nem szoktam szórakozó helyen ismerkedni.Lehet az a baj ,hogy én megválogatom ,hogy kivel legyen kapcsolatom és ,hogy nem járok hetente más fiúkkal??!!Egyszerűen nem értem :/
2012. jan. 29. 14:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
0%
ronda vagy.... nem mindegy hogy a barátaid dicsérnek vagy idegenek
2012. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 pqpqpq ***** válasza:
0%
mert csak 14 vagy
2012. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Ja és elég szolid csaj vagyok nem vagyok kirivó.
2012. jan. 29. 15:01
 4/44 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanez velem, csak én srác vagyok...
2012. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Mutatsz magadról képet?


Egyébként szerintem a kérdésedben ott a válasz: hogy találnál pasit, ha nem is ismerkedsz?


23/F

2012. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
17 leszek...Ha most azt írnám ,hogy nem vagyok csúnya lány akkor egyből az menne hogy ,,Beképzelt P...a ''Először kérdeznéd meg hogy hány éves vagyok te értelmi fogyatékos!
2012. jan. 29. 15:05
 7/44 pqpqpq ***** válasza:
0%

17 vagy? az szep..

Dugunk?

2012. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam,hogy nem ismerkedek ,csak szórakozó helyen nem szoktam ismerkedni mert úgy gondolom ,hogy ott nem is nagyon lehet mert ott szinte minden ember hót részeg és ott a többsége csak a lyukra játszik, szóljatok ha tévedek?!
2012. jan. 29. 15:07
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pont ilyen lánynak udvarolok,de nem adja magát könnyen,mind1,Neki az a szerencséje,h én kitartó vagyok. A te esetedben azt tom elképzelni,h lehet kritikus vagy,vagy egyszerűen csak eddig senki sem felelt meg az elvárásaidnak,vagy egyszerűen csak nem adtál elég egyértelmű jelet az udvarlódnak,így inkább leléptek. Legközelebb,ha valaki próbálkozik,légy egy kicsit nyitottabb,a tökéleteset úgyse találod meg ,mindenkinek vannak hibái...
2012. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
50%
nem lehet, hogy olyan távolságtartónak, zordnak, visszahúzódónak tűnsz? Lehet nem vagy az, de egyes embereknek alapból ilyen az arcberendezkedése, v valami, és sajnos az emberek tudnak így állni hozzájuk.
2012. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!