Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal szakítottam. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal szakítottam. Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt és azt mondta hogy szeretne engem még egyszer újra megismerni,felszedni és megcsókolni. Attól féltem hogy mivel régóta vagyunk együtt keres mást akit felszedhet.Szakítottam vele hogy újra felszedhessen engem. Neki azt mondtam hogy azért mert nem tudok benne megbízni...csinált oylan dolgokat amiért van okom arra hogy ne bízzak benne. Mióta szakítottunk egyszer krédezte meg hogy szeretem e aztán hogy ne szakítsunk inkább akkor csak tartsunk szünetet. Azóta úgy csinál mintha már rég szakítottunk volna vagy sose jártunk volna. Álítólag nagyon szeret(ett). Szerintetek én csináltam rosszul hogy szakítottam vele vagy igazából nem is szeretett soha?
2010. ápr. 14. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajtja a vadászösztön.

Ne foglalkozz vele.

Azt meg hogy szeretett-e, csak te tudhatod.

2010. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szakitottal vele, akkor miert varod el, hogy ugy kezeljen, mintha egyutt lennetek? Azt mondtad neki, hogy nem tudsz benne bizni, persze, hogy nem probalkozik. Hulye vagy, hogy feladtad a kapcsolatodat.
2010. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát már én is rájöttem sajnos:S Denem tudok megbízni benne és így nagyon rossz szeretni. Mindig attól félek hogy azt mondja hogy megismert valakit,mint régen. Igaz hogy akkor úgy döntött hogy velem marad mert engem szeret de én azóta nem tudok megbízni benne pedig nagyon szeretem. Nélküle nincs semmi értelme az életemnek. Szerintetek mit cisnáljak?
2010. ápr. 14. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!