Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet tartós kapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tartós kapcsolat, ha "korán" történik szex? Inkább idősebbektől várnék választ (25felett)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy elcsattan az első csók és utána rövid időn belül(1-2hónap) megtörténik az első együttlét.
2012. jan. 31. 10:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
1-2hónap nem korai, egy két nap az. persze hogy lehet komoly a kapcsolat.
2012. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónap egyáltalán nem kevés, egyeseknek még soknak is tűnhet ilyen korban.
2012. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap már sok is! :S
2012. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem ezen múlik ugyanis. 1-2 hónap szerintem max tizenéveseknek rövid idő.:))
2012. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Akkor lehet maradi vagyok :) Még "csak" 3hete történt meg az első csók. Sajna idő hiányában azóta 2 alkalommal találkoztunk. Mindketten vágyunk arra a bizonyos dologra, de nem tudom nem korai-e még. Attól félek, hogy ha túl korán adom oda magam akkor elmúlik ez a bizonyos "szikra" vagy azt hiszi könnyűvérű vagyok. Vagy csak a nők gondolnak bele többet a dolgokba?
2012. jan. 31. 10:33
 6/23 PT-Daniel ***** válasza:

Nekem kettö 5 eves kapcsolatom volt, ahol mind a ket lannyal kb. egy honap utan feküdtünk le (raadasul az elsö szüz volt).

A jelenlegi baratnömmel, akivel mar egy eve vagyunk együtt es együtt is elünk, majdnem az elsö talalkozasnas estünk egymasnak (de ugy kb. az utolso pillanatban fekeztük meg magunkat - vagyis a leendö baratnöm mindkettönket XD ). De nem sokkal azutan tenyleg megtörtent, ha jol emlekszem nem telt el ket het.


A ket volt baratnöm egyaltalan nem tartozik jelenleg sem a ribanc kategoriaba, hogy vege lett a kapcsolatunknak.


Szerintem a mai vilagban az 1-2 honap nem szamit tul gyorsnak, ha komolyak a szandekok.


27/F

2012. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mi 2 hét után feküdtünk le, mégis 2,5 éve együtt vagyunk :D
2012. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Nekem volt olyan kapcsolatom ami 1 évig tartott pedig egy-éjszakásnak indult, utána néha összejártunk, aztán elkezdtünk járni. Azt nem mondom hogy ez gyakori jelenség de velem például előfordult.
2012. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy barom vagy, ha házasság előtt lefekszel vele!
2012. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#9 Kulturált ember lehetsz, gratulálok!
2012. jan. 31. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!