Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás jelei? Volt benn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás jelei? Volt benn részed? Miről vetted észre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Ön az ezredig kérdező a témában! Nyert egy IJ kártyát és egy pici piros hangszórót!


Amúgy én a túlzott kedvességből.

Minden találkozásnál hozott a kedvenc sütimből-csokimból, túláradó érzelmes SMSek, egy kis féltékenység.

Kompenzálta a bűntudatát és elgondolkozott azon, hogy miután ő ilyen könnyen csal, akkor én nem csalom-e őt.

2012. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
furcsa viselkedés, megváltozott szokások, titokzatos hívások smsek, telefon rejtegetése, eltűnik pár órára ki tudja merre, ha rákérdezel akkor rád förmed vagy zavarba jön.
2012. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Mások a jelek együttélésnél és mások a találkozgatásoknál. Melyikre vagy kíváncsi?
2012. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ma 16:22


most amiket leírtál esetleg nem lehet az ellenkezője hogy túlságosan elzárkózik?meg ugye ha nőről beszélünk akkor a nő nem fog bűntudatból csokit és virágot venni..az érdekes az hogy minden kérdésnél ami ilyen megfigyeltem hogy mindenki azt gondolja hogy a férfi lép félre,pedig mint jelen esetben a kérdező is férfi...tehát egy nőnél ha félre lép a bűntudat kompenzálása virágokkal és csokival kivan zárva...szóval nőknél miről lehet észre venni viselkedésbe?

2012. jan. 31. 16:25
 5/14 A kérdező kommentje:

ma 16:23


mindegyikre.

2012. jan. 31. 16:26
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Pardon, heteroszexuális nőként férfiakról van tapasztalatom. XD

Mi nők lényegesen érzelmesebb típusok vagyunk.

Valószínűleg a nő is kompenzál, csak másként.

Ez az első lépés.

A második a féltékenység.

A harmadik az érzelmi leszakadás.

A csaló fél igyekszik hibát találni a másikban, amivel a saját bűnét takargathatja.

2012. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 16:32


ok akkor ti nők vagy mondjuk te hogyan kompenzálnád?vagy hogyan próbálnád leplezni?

2012. jan. 31. 16:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmi!

Igaz, elég rossz passzban volt a házasságunk hónapok óta, de ez eszembe sem jutott volna.

De valami mégis motoszkált bennem, ne kérdezd,hogy mi. Felraktam egy kémprogramot a gépre. Nem is kellett sokat várnom, két napra rá, márt olvastam a chatelésüket.

2012. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezer ilyen kérdés van. Ne haragudj, de most nincs kedvem válaszolni. Nézd meg azokat. Egyébként meg mindenkinél más és más, de hogy mondjak is valamit:

[link]

2012. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha el akarok sunnyogni valamit, akkor finomat főzök (három fogás) és orbitális szex van este!

Volt már erre precedens.

25ezres teflonedény, ami miatt hónapokig spóroltattam a férjem. Nos két hónapon belül tönkretettem, mivel nem gondolkoztam és fém dörcsivel mentem neki.

Elhagytam a pénztárcámat, benne 20ezer forinttal (másnap meglett a boltban, hiánytalanul)

Kaptunk egy nagy tányérkészletet, és én, miközben fel akartam rakni a szekrény tetejére, elejtettem.

Na itt már rájött, hogy trükközöm. De azért elfogadta a kompenzálást XD

2012. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!