Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyünk rá egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyünk rá egy férfit, hogy bevallja érzéseit?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akinek barátnője van, de őt nem szereti, ez biztos, saját maga mondta, amikor megismertük egymást. Azt hiszem fél év alatt belém szeretet, de nem meri magának sem bevallani, lehet, hogy a barátnője miatt. Mit tegyek ? Minél jobban titkolja az érzéseit, annál nyilvánvalóbb. Csak értelmes emberek válaszát várom:) Előre is köszönöm:)
2012. jan. 31. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Geheime Staatspolizei. Biztos megoldás (Y)
2012. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na, én is ezen szenvedek, csak az enyémnek nincs bnője, ő csak fél a csalódástól. De szerintem már ez beteges. Egyfojtában húzom az agyát minden hülyeséggel, meg próbálom elmondani neki, h nincs szükség erre a védelmi rendszerre, mert többet veszít vele, meg h nem minden csaj veszélyes. Valami változás van, de még messze van egy olyantól aki érzelmileg nyitott. Kap egy kis időt még, utána lépek.


Neked azt tanácsolom beszélj vele őszintén. Amugy lehet azért nem mondja mert zavarja ez a dolog, és szereti a bnőjét meg azt a kapcsolatot, és nem akar bonyodalmakat.

Lehet nem is szeret téged, csak kíván.


Ha viszont szeret akkor mondjad neki, h ne féljen, és ne hazudjon 3 személynek, ne csapjon be senkit.

2012. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az alkohol tényleg hasznos ilyenkor.
2012. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem az elején, hogy csak kíván, viszont a bnője felé semmi szeretetet nem mutat, annyira rideg vele. Az ismeretségünk kezdetén már mondta, hogy nem megy köztük a dolog és beszélni fog a lánnyal. Mondta is a csajnak, hogy beszélniük kell, azt mondta a lány, hogy fél. Többet nem említette neki a pasi. Igaz, hogy azt állítja a srác, hogy egy nőt sem kívánt még így mint engem, viszont azt is mondja, hogy senkivel nem beszélgetett még ilyen jókat, mint velem. Mindig érdeklődik, hogy hova megyek ? Kivel? Miért ? stb... nem hinném, hogy ez szimpla testi vonzalmat jelentene. Hiába beszélnék vele őszintén, ő nem mondaná el, bár nem rég mondta, hogy megszeretett de túl messzire mentünk. Tanácstalan vagyok, nehéz eset!
2012. jan. 31. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj! Ugyanebben a cipőben járok, és én sem tudom a megoldást...
2012. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg h miért ragaszkodik ennyire ahoz a lányhoz? Megfenyegette vmivel? H kinyírja magát? Vagy vmi anyagi jellegű dolog? Miért röstrelsz rákérdeni??
2012. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert nem mondaná el.
2012. jan. 31. 21:40
 8/8 anonim válasza:
Nem tudhatjuk mások érzéseit...végülis "Mondani mindent lehet",senki nem láthat bele a másik fejébe.Eggyes emberek szeretnek játszani mások idegrenszerén...főleg ha tudják, mit érzel.nem akarok negativan hozzáállni a dologhoz,de:Belegondoltál már abba, hogy ha "ugy mond"nemszereti a barátnőjét miért van vele?Persze,fenn állhat a megszokás helyzete is,de ha komolyabban érezne irántad,már rég lépett volna.Azt mondta fél a barétnője,s ezért nem beszélt vele a szakitásról?Kifogás.Persze, ezt csak én gondolom igy, magadban kell eldöntened megéri ez neked.Az idő halad,és csak egyszer élünk.Jobb érezni közelről, mint messziről szenvedni.Nem csak 1 srác van a világon.
2012. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!