Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikérhetem a véleményeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mountain kérdése:

Kikérhetem a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Rövid leszek. Szerintetek ha megkérek valakit,akivel szeretnék megismerkedni,és a hölgynek az a szokása,hogy olyan gyorsan beszél hogy alig lehet követni,szóval ha megkérem,hogy legyen szíves beszéljen lassabban,hogy megérthessem,akkor én meg akarom változtatni?

Azon kívül 2-mondatot nem lehet elmondani,mert folyamat közbe vág. Mikor pedig megkérem,hogy adja meg már a tiszteletet,hogy el tudjam mondani amit szeretnék,akkor ismét csak meg akarom változtatni?

Amikor pedig mondom neki,hogy szerintem nem itt kezdődik az hogy megváltoztatok valaki, és én csak az alap tiszteletet szeretném,akkor meg minden átmenet nélkül sírni kezd,mint a zápor eső,mert hogy én meg akarom változtatni,meg parancsolgatni akarok neki.

A kérdésem: Tényleg zsarnok vagyok ettől??? Ez megváltoztatni szándékozás? Lehetőleg minél többen írjatok,létszi,mert ez amolyan közvélemény kutatás akar lenni,hogy tényleg én vagyok ettől a Tyranus?????


2012. jan. 31. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tyranus nem lehetsz, az Dooku gróf siht neve.
2012. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Meg a zsarnok is latinul :-)
2012. jan. 31. 18:59
 3/20 Nazira ***** válasza:
Én ezért nem sírnék te csak szeretnéd megérteni amit mondd ezzel nem tom mi baja, h megakarod hallgatni. Van aki örülne, h meghallgatják nem ,h sírjon ilyen kis butaságért. Te meg majd megszokod 1 idő után addig meg mondd neki, h te csak érteni szeretnéd és nem 100x visszakérdezni
2012. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az Türranosz, és tyrannus-nak kell írni, te idióta.
2012. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha a lassu beszédről van szó, természetesen szólj neki. A közbevágás meg... Lehet, hogy illyen a jelleme. De ha lehet ne azt mond, hogy maradjon már csöndbe és adjon tiszteletet. Ez kicsit öreges, inkább vess be más, kezd el mosolyogni (mire megkérdi miért mosolyogsz ugy? Te meg elmondod amit akarsz) vagy egyszerűen menj ki a mosdóba és mikor kijössz megint te beszélsz. Jobb ötletem nincs. Ha meg állandóan ilyen.... Nem tudom mit csinálj vele.
2012. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
dehogy vagy zsarnok! és marhára nincs köze ahhoz, hogy megváltoztatod.
2012. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Inkog Nito ***** válasza:
A nőknek fene nagy szabadságuk van az a helyzet és már minden kisebb kérést is néha ismétlem néha (és csak egyesek a többit szeressük)zsarnokságnak vagy elnyomásnak tekintenek.Ezekből lesznek a nagy feministák illetve papucsférj gyártók.Az a baj hogy az ilyeneknek megkéne tudni hogy mi van a világban.Mesélte az apám hogy régen egy sporttárs nő ismerőse megházasodott egy fekete férfivel.Elvitte magával Afrikába és eladta két kib@szott kecséért.Ez megtörtént.Annyi szerencséje volt a lánynak hogy mivel sikeres sportoló volt ezért keresni kezdték és végül haza tudták hozni.Ezeknek a nőknek rá kéne jönniük hogy milyen jó dolguk van.Még egyszer mondom hogy nagyon szeretem a nőket de az ilyenektől elegem van már.
2012. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad neki, hogy ne beszélj ilyen gyorsan, mert lassan hallok! xD
2012. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Na! Annak a tisztelt válaszolónak,aki engem ismeretlenül is le idiótázott két dolgot reagálnél:


1. Kiállítottad magadról a szegénységi bizonyítványt.

2. Ajánlom szíves figyelmedbe a latin-magyar szótárt

2012. jan. 31. 19:06
 10/20 pqpqpq ***** válasza:

ismerem en az ilyen nyavogos fajtakat,gatat lehetne tomni veluk annyian vannak

s meg mikor rajuk jon az a par nehez nap...hat komolyan mondom az inkabb a ferfiaknak nehez inkabb,olyant nem tudsz mondani hogy jo legyen.

inkabb ne akard jobban megismerni oket kedves kerdezo

2012. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!