Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikérhetem a véleményeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mountain kérdése:

Kikérhetem a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Rövid leszek. Szerintetek ha megkérek valakit,akivel szeretnék megismerkedni,és a hölgynek az a szokása,hogy olyan gyorsan beszél hogy alig lehet követni,szóval ha megkérem,hogy legyen szíves beszéljen lassabban,hogy megérthessem,akkor én meg akarom változtatni?

Azon kívül 2-mondatot nem lehet elmondani,mert folyamat közbe vág. Mikor pedig megkérem,hogy adja meg már a tiszteletet,hogy el tudjam mondani amit szeretnék,akkor ismét csak meg akarom változtatni?

Amikor pedig mondom neki,hogy szerintem nem itt kezdődik az hogy megváltoztatok valaki, és én csak az alap tiszteletet szeretném,akkor meg minden átmenet nélkül sírni kezd,mint a zápor eső,mert hogy én meg akarom változtatni,meg parancsolgatni akarok neki.

A kérdésem: Tényleg zsarnok vagyok ettől??? Ez megváltoztatni szándékozás? Lehetőleg minél többen írjatok,létszi,mert ez amolyan közvélemény kutatás akar lenni,hogy tényleg én vagyok ettől a Tyranus?????


2012. jan. 31. 18:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

[link]


Van még kérdésed hülyegyerek?

2012. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ő egy nő.Ne parancsolj neki,ha közbevág,akkor nem kell vele beszélgetni!

Egyébként meg a stílusodból lejön,hogy egoista vagy,és filozófusnak meg pszichológusnak képzeled magad. -.-

2012. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de nekem van igazam. Úgy kell írni ahogy én leírtam. Te is ezt támasztod alá
2012. jan. 31. 19:22
 14/20 A kérdező kommentje:
Annyi hogy két n-el,én meg 1-el írtam
2012. jan. 31. 19:22
 15/20 anonim ***** válasza:
És pont ezért van nekem igazam :) Ha egy n-nel írod, az helytelen. Szóval benézted ^^
2012. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Na,de vissza térve az eredetire. Mint lehet tudjátok,mert már volt ilyen írásom,a normál életben nem mindenki lepattint,ezért próbálkozom idő szakosan a társkereső oldalakkal. Viszont azt vettem észre,hogy ott majdnem minden nő ideg,és lelki beteg. Hogy lehet egy kérésre így viselkedni? Én hülye meg most majd inkább bele megyek egy ilyenbe csak ne legyek már egyedül.
2012. jan. 31. 19:25
 17/20 anonim ***** válasza:

1-4-11-15 - ös kommentelő WON ! :)


Igen,maradj kussba.

2012. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ja,hogy ez az a hatalmas hiba? Adjál rá 1-est. Majd pótvizsgán javítok. : D
2012. jan. 31. 19:27
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem hatalmas hiba, de az, hogy pattogsz itt, és nem látod be,hogy másnak van igaza az az. Szóval vissza menjél! :)
2012. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy.
2012. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!