Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gonoszság volt tőlem?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, kb. az első akibe szerelmes voltam. Ő csókolt meg először a mennybe éreztem magam másfél hónapig mire kiderült hogy a rémes exét akarta féltékennyé tenni velem. Aki megcsalta... Féltékenykedett és buta mint a föld. De tényleg. Szóval nagyon jól esett a szituáció. Ott hagyott és újra összejöttek.

Nem tudtam elfogadni hogy nem én kellettem neki így egy buliban elcsábítottam. Megtudta a barátnője és otthagyta, utána meg én is dobtam. :) Tudja kivel szórakozzon...

Büszke vagyok hogy megszabadítottam attól a csajtól. :D Bár szerintem úgyis összejönnek megint...


2012. jan. 31. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hidd el a fiú talál majd mást
2012. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem rajtad múlott, a srác hagyta magát elcsábítani.
2012. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Inkog Nito ***** válasza:
Hát aki féltékenységet akar kelteni az már rosszul csinálja a dolgot.Így járt.Viszont téged most leku*vázhatnak(bár szerintem nem érdemled meg csak visszaadtad).
2012. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt vallom... Nem érzem magam hibásnak... A csábító nem hibás csak az aki hagyja magát elcsábítani :)
2012. jan. 31. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem, csak szimplán köcsög vagy.
2012. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
NEM !! Jól te-tedd !
2012. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen számítottam a reakcióra, hogy még én leszek a köcsög a végén. XD Szerintem csak annyira voltam köcsög mint a srác :D
2012. jan. 31. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:
nevetséges lelki nyomorék vagy.
2012. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hm ez is egy nézőpont. Bár lelki nyomoréknak sosem éreztem még magam xD
2012. jan. 31. 21:17
 10/12 Ájron ***** válasza:

Azta betyár! na ez már igen! Ennél jobban nem is tehetted volna! Most komolyan, ezt nevezem. kekeckedett veled és kicsináltad!


Figyi, általában nem mondok ilyet, de ha van kedved írj privátban! Egy ilyen lánnyal öröm lenne megismerkedni!

2012. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!