Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik pasi szimpatikusabb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasi szimpatikusabb és miért?

Figyelt kérdés

A) Vöröskeresztnél dolgozik, embereken segít, jó szive van, de keveset keres. Van egy kisebb saját lakása, az anyagiak nem különösképpen izgatják.


B) Banknál dolgozik, sokat, esténként csak 8-ra ér haza, van hogy 9-re, cserébe sokat keres, szép kertes ház, kocsi, nyáron görög út....


Melyik kéne? Korotokat is írjátok légyszives! Köszi.


2012. jan. 31. 21:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Legyenek ikrek :P :)
2012. jan. 31. 21:17
 12/28 anonim ***** válasza:
31%
Nézd, értelemszerüen a Nök a B verziót választják, mert szükségük van az anyagi biztonságra, ugyanakkor a szabadságérzetük is megvan egy ilyen ember mellett és persze minden más földi jó. Arról nem szólt a fáma, hogy mi van akkor, ha egy sz@rrágó és a saját anyját gerincrevágná 2ft-ért, holott ez lényeges infó lenne.
2012. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
58%

A leírások alapján egyiket sem.


Melyiknek milyen a szaga?

2012. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Miért, ha van egy saját lakásod meg biztos kereseted, akkor az nem anyagi biztonság?
2012. jan. 31. 21:21
 15/28 anonim ***** válasza:
B
2012. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

A.

Roppantul zavar, ha egy pasi anyagias (bár sajna majdnem mind az).

28/N

2012. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
Nos, most így 17 évesen a B-re szavazok. És arra is fogok szavazni, amíg csak a Bb meg én lennénk. De lehet, hogy ha már a családalapításon gondolkodnék, akkor inkább az A-ra szavaznék. Mert az A típusnak több ideje lenne a gyerekeinkre. De abból a szempontból a B ''jobb'' lenne, hogy nem kellene attól félnem, hogy a gyerekeimnek nem lesz majd mit enni adni (ez most kicsit drasztikus volt, de remélem értitek, hogy mire gondolok)
2012. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%
Egyertelmuen A. Inkabb keressen keveset, es jojjon velem vegig a varoson, keresve a legolcsobb es legszebb furdoszoba fuggonyt, de jojjon vegig, ne hagyjon magamra. Gorogbe olcson is lehet utazni, en legutobb 15 ezerert mentem, busszal, 10 napra egy szuper motelbe. Vittem kajat, foztem, neha ettem gyrost es remekul ereztem magam. A boldogsag nem penzkerdese, persze a megelheteshez szukseges.
2012. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ennetek lesz mit, de nem számíthatsz luxus körülményekre. (A-nál)
2012. jan. 31. 21:50
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Elsodlegesen kulso, belso tulajdonsagok alapjan probalnek donteni. Ha ez alapjan nem tudok dulore jutni, akkor B.


(De ha A sokkal helyesebb, ertelmesebb, szorakoztatobb, akkor nem kerdes, hogy o.)

2012. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!