Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik pasi szimpatikusabb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasi szimpatikusabb és miért?

Figyelt kérdés

A) Vöröskeresztnél dolgozik, embereken segít, jó szive van, de keveset keres. Van egy kisebb saját lakása, az anyagiak nem különösképpen izgatják.


B) Banknál dolgozik, sokat, esténként csak 8-ra ér haza, van hogy 9-re, cserébe sokat keres, szép kertes ház, kocsi, nyáron görög út....


Melyik kéne? Korotokat is írjátok légyszives! Köszi.


2012. jan. 31. 21:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ja, 20L vagyok.
2012. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

A: nem azért, mert húdejó szívű, hogy a vöröskeresztnél van, nem a munka alapján döntenék... viszont a B semmiképp, mert olyan későn ér haza, én így nem tudnék valakivel együtt élni, nekem szükségem van rá, hogy együtt is legyünk, ebbe nem férne bele semmilyen közös program, meg még ráadásul én lennék az emberek szemében a kis kitartott nő, hát köszönöm ezt inkább nem. :)

Egyébként meg jól keresek, az A-val se kéne nyomorognom.

De azért ezek eléggé szélsőséges esetek, és nem sok minden derül ki róluk, mint emberről, ami azért nem elhanyagolható. :)

2012. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján az az érzésem, hogy a fiatalok inkább B-t választanák, az érettebbek pedig A-t.
2012. jan. 31. 22:57
 24/28 anonim ***** válasza:
67%

A


B-vel nem lenne semmi közös témánk, még ha kényelmesebb is lenne vele az élet. Szerintem össze se jönnénk, nem lenne kapcsolódási pontunk. Egy kalandnak viszont nagyon beleférne, lássak ilyet is. Viszont egy hétnél tovább nem bírnánk egymást.


A meg valahogy úgy élhet, mint én. El lehet citálni ide meg oda, meghallgatja a szeszélyeimet, én is az övét, nem lehet nagyon rossz.

Összesítettben így, elméleti szinten még mindig a jószívű, csóró fiúk vezetnek.


23 L

2012. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

B tulajdonságairól nem írtál, csak a munkájáról. Ha nem "rossz" ember, akkor őt választanám.

19/L

2012. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mikor összejöttem a férjemmel, inkább A kategória volt. Pár év után lett B. Szerintem inkább az alapján válasszál, hogy melyik hogy néz ki, milyen a természete. Aztán add hozzá, hogyha sokat dolgozik, akkor mennyit költ rád, sajnálja-e a pénzt. És ha sokat dolgozik, akkor valószínű fáradtabb és türelmetlenebb is néha. "A" pasi kicsit langyos víznek tűnik, szerintem egy pasi legyen törtető, mert a gyerek nem két fillér lesz, ha akarsz majd.
2012. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
C) Aluljárókban dolgozik, konzerves dobozban gyűjti a pénzt az emberektől, jó szive van. Van nagy kartonpapírháza LCD TV-s dobozokból és az anyagiak nem különösebben izgatják. Nem késik el a családi vacsoráról (már ha van). Nyáron kicsit büdös, az SL Merci matchbox-ot egy kisfiútól lopta a 68-as buszon. :D :D :D
2012. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Amelyiket szeretem. Ezek az érvek hülyeségek, amiket te írtál, attól, hogy valaki rengeteget keres, és sokáig dolgozik még ugyanúgy lehet jó szíve, és a másik is lehet egy szemétláda attól, hogy embereken segít.

Szóval azt, amelyiket szeretem. Sosem választok ez alapján. Én az IQ-t és a humort részesítem előnyben.

2012. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!