Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélek valamit, amitől lehet, hogy szánalmasnak fogtok hinni, de remélem, hogy nem reménytelen! Sikerülhet?

Figyelt kérdés

Nos, próbálok rövid lenni: 17 éves lány vagyok, szerelmes vagyok egy nálam kicsit fiatalabb srácba. A mi történetünk a sráccal nagyon bonyolult, a lényeg, hogy neki másik csaj tetszik, én nem kellek neki. Van egy srác, egyidősek vagyunk, ismerem már pár éve, de van barátnője már huzamosabb ideje. Rájöttem, hogy nagyon vonzódom hozzá, legnagyobb elkeseredésemre őt találom annak a személynek, aki elfeledtetheti velem a nagy szerelmet.

Azt tudom biztosan, hogy a lány véget szeretne vetni a kapcsolatuknak, mert a srác már szinte egész nap csak nála van már több mint egy hónapja, és ez a lányt nagyon zavarja. Csak túl jólelkű ahhoz, hogy dobja a pasit. Viszont a srác rengeteget koslatott utána még végre megkapta, nagyon szerelmes.

Meg szeretném szerezni magamnak a pasit, mert érzem, hogy képes lennék szerelmes lenni belé. Hogyan tegyem? Finoman, lassan szeretném elérni, hogy megtetsszek neki, esetleg belémszeressen.

Egy félelmem van, hogy csak kihasználna, hogy elfelejtse a másik lányt, és ha az mondjuk visszahívna, otthagyna érte.


2010. júl. 8. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked is csak arra kellene ,h a másik szerelmedet elfelejtsd ,nem?
2010. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mondtam, én bele tudnék szeretni őszintén igazán, de lehet ő nem belém. Mert tudod az a helyzet, hogy én szűz vagyok, a srác természetesen nem, és nah a jelenlegi barátnőjének is ő vette el a szüzességét, mert ő csak szexszel tud elképzelni egy kapcsolatot. Én lefeküdnék vele, de azért nagy dilemma, ha otthagy, mert akkor hoppon maradon, nem szüzen.
2010. júl. 8. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Adj emailcímet, megbeszélünk egy randit és megduglak ha akarod. Utána elfelejted mindkét pasit.
2010. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a srác nem szeret téged, akkor azzal, hogy "felajánlod" magad neki, nem fog beléd szeretni. És csak fájdalmat fog okozni, és úgy fogod érezni, hogy csak kihasznált.

Talán jobb lenne, egy harmadik, semleges fiúval kezdened, itt a nyár, ismerkedj!

Üdv.

25/F

2010. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
..és mi a fájdalmasabb? a tudat, hogy sohasem lehet a tiéd, vagy pedig az, hogy elveszítetted?
2010. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
16:23 nem igazán értelek!
2010. júl. 8. 16:28
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem jössz össze a 2.pasivalakkor az első nem lehet a tied. ha összejössz vele akkor meg elveszited. vagy féltékennyé teheted ezzel végülis.. :O
2010. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem veszítem el, már rég elvesztettem, féltékennyé tenni sem akarom. CSAK ELFELEJTENI!!!
2010. júl. 8. 16:44
 9/11 anonim ***** válasza:

16:23 vagyok :)

és az előttem levő 15:30-as válaszra írtam, méghozzá erre->

"És csak fájdalmat fog okozni, és úgy fogod érezni, hogy csak kihasznált. " ésésésss erre írtam,hogy melyik fájna jobban? a tudat, hogy elveszítetted, vagy pedig az, hogy sohasem lehet a tiéd.. ?!

remélem így már érthetővé vált.. :))

2010. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát az jobban fájna ha elveszíteném...igen..tudom...haggyam...pedig már úgy éreztem végre fellángolt egy érzelem...
2010. júl. 8. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!