Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézi mindenki szánalmasn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi mindenki szánalmasnak a távkapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok.

A haverjaim mind hülyének tartanak, hogy iylen messze járok egy csajhoz (120km)

a szüleim is teszek megjegyzéseket néha, hogy közelebb nem volt édes fiam...meg stb...:/

Én is érzem ,hogy nehéz, mert hiányzok nagyon, szeretem is, rosz hogy nem vagyunk mindig együtt..:/

Szóval nektek mi a vélemyényetek erről?!


2012. jan. 31. 21:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válasziokat, mindenkinek!

és 21:50 es...

jó kis modnás, nem ismertem eddig, és remélem így is van!!!!!!!!! :)

2012. jan. 31. 21:54
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

ma 21:46


lehet hogy a kapcsolatok fele megcsalással végződik de ha egy nő félre kefél az sok esetben a férfi hibája is,nem mellesleg ha tudsz bánni a nővel akkor teljesen mindegy hogy ott vagy e vagy sem...

2012. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Biztosan így van, drukkolok nektek! :)


/21:50-es voltam/

2012. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

Ne törődj vele, felesleges ilyen véleményekkel törődni!

Mások úgy is csalják egymást, ha együtt élnek, szóval nem attól függ, hogy hányszor látjátok egymást, hanem, hogy mekkora a szeretet köztetek.

Mi is kb ilyen távolságban voltunk (100 km), 2 évig! Most képzelheted, nehéz volt, csak hetente 3 napot találkozni, de azok a találkozások mindig olyan jók voltak, hogy egész hétre feltöltött.

Azóta már két éve együtt élünk, és képzeld, nekem is sokan mondták ezt, mint neked, nekik nagyrésze már rég nincs is együtt az akkori párjával, rólunk meg még mindig azt mondja mindenki, hogy ilyen szerelmes embereket még életükben nem láttak. :)

Szóval hidd el, nem ettől függ...

És a bizalomról: tudod milyen jó érzés, amikor látod magad körül, hogy az emberek csalják egymást...stb, és te csak mosolyogsz egyet ezen, mert tudod, hogy bár a párod távol van tőled, mégse teszi, mert szeret téged? És te se csalod meg őt, ugyanezért. :)

Gondolj erre, megerősít. És ez nem naivság.

2012. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos adat kérem, hogy a kapcsolatok fele megcsalással végződik. :DDD

Csakhogy viszonylag kevés a távkapcsolatban élők száma, szóval abban a bizonyos 50%-ban bennevannak a 'normális' kapcsolatok is.

Tartás, elhatározás kérdése a megcsalás. Tartás, szerelem, bizalom, tisztelet és szintén elhatározás kérdése a távkapcsolat is. Nem csoda, hogy sokan nem bírnák, mert a távkapcsolatért tenni is kell, néha szenvedni kell, néha vakon bízni kell, beszélgetni kell akkor is, mikor legszivesebben szeretkeznétek.


A szerelem értékét az akadályok növelik. Tény, hogy van, ahol nem éri meg belemenni egy távkapcsba. Nálunk megérte.

Lett volna, lenne közelebb. De nekem ő kell, neki meg én. Az ember nem talál minden bokorban olyan párt, akivel passzolnak egymáshoz, közös a jövőképük, megbízhatnak a másikban. Én kibirom a monogámiát akkor is, ha 200 km van köztünk. Van, aki úgyse bírja, hogy a 'párja' ott van két utcával arrébb.


Aki nem bírná ki, legalább ne fikázza. Nem mindenki hűtlen és/vagy kapcsolatfüggő. Aki az, legyen boldog úgy, de fogja be, mert attól, hogy neki nem menne, másnak még sikerülhet. És jól is elsülhet. Számtalan példa van rá.

2012. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom szánalmasnak a távkapcsolatokat.Bár sokan nem bírják,igazából hozzáállás kérdése.Húgom és a barátja közt több mint 400km a távolság,de minden hétvégén találkoznak.Hol a barátja jön hozzánk,hol húgom megy a barátjához.
2012. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
Az igazi komoly kapcsolatnál nélkülözhetetlen a kibontakozáshoz, elmélyüléshez a másik fizikai közelsége. Ellenkező esetben csak egy illúzió az egész kapcsolat vagyis nem egyenértékű azzal, hogy emberileg is kiismered a másikat a hibáival, rossz tulajdonságaival együtt. A másik gyenge oldalainak ismerete legalább annyira fontos mint a jók. Remélem, értettél. Én nem nézem le a távszerelmet, de nem tartom igazi kapcsolatnak.
2012. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!