Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? Van egy másfél éves kapcsolatom már egy ideje nagyon egyhangú lett nem csinálunk semmit nem járunk sehova sem.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat de úgy érzem hogy már csak valami csoda segíthet a kapcsolaton.
2012. febr. 1. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol romlott el az egész, nincs semmi kiváltó ok... ? Távkapcsolatról van szó?


Hány évesek vagytok? Fiú vagy, vagy lány?


23/F

2012. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A barátom részéről volt egy másik lány.. kb 1 hónapja csak csók volt. Szeretem őt ezért nem is akartam hogy vége legyen. Azóta változott meg minden.

16/l

18/f

2012. febr. 1. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelmű. Ő már nem szeret téged.
2012. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem titokban vagy azóta is folytatják a lánnyal, vagy valójában ő már akkor eldöntötte, hogy nem is akarja helyrehozni ezt a kapcsolatot - talán abban bízott, hogy a csók szakítóok lesz, és nem neked kell kimondanod...


23/F

2012. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jav.: "és nem neked kell kimondanod" ->

és nem neki kell kimondania*

2012. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. febr. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!