Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, befolyásolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, befolyásolja a horoszkóp?

Figyelt kérdés

Szerintetek az alábbiakat befolyásolja a horoszkóp, vagy ez nem horoszkóptól függ, ls hülyeség?


Itt az igazi szerelemről van szó:



Rák (VI. 22 - VII. 22.)


Semmire sem vágysz úgy, mint arra, hogy tartozhass valakihez. Szerencsére az égiek olyan jellemvonásokkal ajándékoztak meg, melyek révén tartalmas és tartós kapcsolatot alakíthatsz ki. A Rák jegy szülötteként végtelenül elfogadó és odaadó vagy, ráadásul rendelkezel az otthonteremtés képességével is. Ám évekbe telhet, mire megtanulod megzabolázni a hangulatingadozásokat. Ezért elképzelhető, hogy csak a harmincas éveid közepén talál rád a boldogság, és ekkor toppan be életedbe az igazi.



és most a nyilas


Valódi társasági ember lévén sok férfival tartasz fenn barátságot, és, mivel fontosak számodra a szellemi-lelki értékek, későbbi partnereid is közülük kerülnek ki. Ám mihelyst úgy érzed, hogy a beszűkülés veszélye fenyeget, viszonylag gyorsan továbbállsz. Bár vágysz a meghittségre, szabadlelkűségedből fakadóan a harmincas éveid kezdetéig az elköteleződés helyett elmerülsz az élet kínálta örömökben. Ekkorra viszont képes leszel arra, hogy megköss néhány kompromisszumot - és ezzel egyidejűleg az igazi is rád talál.


Kort és nemet is írjatok!


2012. febr. 1. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség.
2012. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hülyeség
2012. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sok nyilas ismerősöm van,mind fiú,mind lány, és tök igaz rájuk ez a túlzott szabadságmánia,meg tényleg ilyen társasági vidám humoros emberek,imádom őket! Mármint a nyilas pasikat,többek között a szerelmem is ilyen, csak az a baj velük,h egyszerűen képtelenség megszerezni őket,mert nem hajlandóak elköteleződni,nem bírják a kötöttségeket. De imádom őket,mert ők tudnak a legjobban szeretni,őszinték,nemesek,és önzetlenek.

Szóval tök igaz szerintem


Pár rákot is ismerek,csak ők nem olyan nyitottak mint a nyilasok,így kevésbé ismerem őket, ők is nagyon tudnak szeretni,de csendesebbek, pont ellenkezői a nyilasnak, hamar elköteleződnek. Nagyon boldog velük az élet,és békés, ha izgalomra vágy akkor viszont a nyilast válaszd


17/l

2012. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én fiú vagyok, és nyilas.

A párom Rák.


Én személy szerint bújós vagyok, és tényleg szeretem a párom. Ő az első igazi nekem, és remélem utolsó is.


A szövegben szerintem van egy kis véletlen elfogalmazás:D

"

Valódi társasági ember lévén sok férfival tartasz fenn barátságot, és, mivel fontosak számodra a szellemi-lelki értékek, későbbi partnereid is közülük kerülnek ki."


Mintha a nyilasokat melegnek titulálná:P

Poént félretéve, azt is kivettem a szövegből, hogy "későbbi partnereid is közülük kerülnek ki" mintha több partnerem lenne életem során.


Nemhinném hogy ez igaz lenne. Attol függ kinél. Mert van ismerősöm aki Nyilas, és nem volt több partnere, hanem az egyetlen, és vele él. Én közelében nem vagyok a 30-nak.


De nemtudom. Nem hinném hogy ez a dolog igaz lenne, de ez csak az én véleményem.

2012. febr. 1. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Ezotéria témakör picit feljebb van...


Am ezt egy hülyeségnek tartom.... Mert van 12 horoszkóp és él a Földön kb 7 000 000 000 ember. Kizártnak tartom, hogy kb 583 333 333 emberre nap mint nap ugyan az vár, ugyan az fog velük történni...

2012. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Valódi társasági ember lévén sok férfival tartasz fenn barátságot, és, mivel fontosak számodra a szellemi-lelki értékek, későbbi partnereid is közülük kerülnek ki."


Mintha a nyilasokat melegnek titulálná:P "



NEM titulálja melegnek őket!

Csak a legtöbb horoszkópot csajoknak írják!

Tehát ne vedd magadra,az egy nyilas nőnek szól!


Legfeljebb azért lehetsz meleg,h ilyen dologkat olvasol mint a horoszkóp:)

2012. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!