Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik barátomba, Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám meghódítani hogy a vonzalom kölcsönös legyen. Ő 20 éves. én 16L.

Tapasztalatokat, tanácsokat. Nemet kort írjatok


2012. febr. 1. 20:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a barátod, úgyértem nem csak te neki, akkor nincs mitől tartanod. Összehoztok valahol kettesben, nyugodt körülmények között, egy beszélgetést, ahol nem tolakodóan, finoman bevezetve ez a dolog is szóvakerül, mondjuk mi lenne ha témakörben. Aztán ha már tudod hogyan reagálna arra amit mondani akarsz neki ezzel kapcsolatban akkor meg tudjátok beszélni. Persze nem muszáj feltétlenül azonnal aznap.


Egy viszont biztos. Ha tényleg baráti kötődés van köztetek, akkor bármit meg tudtok beszélni, ugyanis a barátság kulcsa a bizalom. Ha valamelyikőtök is hazudik a másiknak az nem barátság, csak addig amig ki nem derül és örökké úgyse fogod tudni eltitkolni a barátod elől azt ha másképp érzel. Ha ugyanis tényleg a barátod ismer és odafigyel rád, ergó előbb vagy utóbb, de biztosan észreveszi, és lehet akkor már késő lesz, ha addig nem beszélitek meg.

2014. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyébként bár lehet ezt nem kellene ide írni. De sokszor elgondolkoztam már a nő-férfi barátságon és arra jutottam, hogy az esélye hosszútávon 0 azaz zéró.


Alapból mást akar a férfi és mást akar a nő. A nő férfit, a férfi nőt.

Viszont ez így elég egyzerű ezért kifejtem jobban.

Amikor a nő egy férfiban találja meg a barátját, akkor egy lelki társat lát benne, akivel mident megbeszélhet, akibe mint egy szemeteskonténerbe irdatlan mennyiségű lelki szemetet önthet anélkül, hogy aztán azt mind visszaboríták rá. Valamint azt keresi benne, amit a férfiban, csak ép nem vonzódik hozzá, tehát minden megvan az iilető pasiban, amire szüksége van egyet kivéve, hogy nem tudná elképzelni gyermekei apjaként.

Ergo amikor egy nő olyat mond egy pasinak, hogy legyünk csak barátok, hát az kb lefordítva annyi, hogy hallgass végig amikor sikrok, vigasztalj meg, segíts nekem, de amugy nem kellesz.



És akkor lássuk a férfit. Mert persze a dolognak van egy másik oldala is. A férfi amikor egy nőben látja a barátot, akkor egy olyan lelki társat lát, akire rázúdíthatja minden gondját baját, lelki sérüléseit annak a veszélye nélkül, hogy a másik félezekért elitéli majd. Olyan barátot lát benne, aki akár egy életre is a társa lehetne, de túlságosan jól ismerik egymást ahhoz, hogy amennyiben bármelyikük megsértődik a másikra olyan mély sebet tudnak ejteni a másik önbecsülésén, ami már-már pusztítóbb mint egy atombomba. Ráadásul a férfi nem tud egy olyan np közelében tartósab tartózkodni, aki nem vonza valamilyen szinten legalább egy kicsit is, legyen az testi, vagy belső tulajdonság.



Fenti okokból kifolyólag és mint ahogy a pasi részben írbam, mivel a nő és férfi barátok, ha tényleg volt idejük eljutni addig, hogy ismerik egymást, rendszerint azért félnek egymás társaságától mint valódi társak, mert ismerik a másik legsebezhetőbb pontjait. és mint tudjuk, barátból lehet a legnagyobb ellenség, ha valaki nem vigyáz arra mit tesz a másik ellenében.

2014. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!