Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költözzek vele?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, szertnék munkát keresni ahol a párom lakik, és szeretné ha összeköltöznénk, de félek, hogy ha nem kapok olyan munkát ami, jobban meg van fizetve. Jövőre végzek az egyetemmel de az sem garantált a magasabb fizetésre. neki jo muka helye van jo fizetéssel, és nem szeretném hogy a végén az legyen belőle, hogy ő tart el. Magam eltartom, már évek ota, de nem tudom, hogy müködne ketten, közös kassza, vagy külön legyünk, nem tudom, na most is sokat vagyok nála es a pénzünk aránylag közösen van , számlákat ő fizet,kaját én állom. De félek, nem akarom hogy a kapcsolatunk rovására menjen az össze költözés. Ti hogyan oldjátok meg az anyagi felét össze költözésnél, annyit nem fogok keresni mint ő. És ha közös kasszán leszünk akkor nem fer vele. Vagy ez hogy alakul át el sem tudom képzelni. Ő nem bánnya de még nem vagyok a felesége, hogy az ő keresetével rendelkezzek. Tanácstalan vagyok!!
2012. febr. 2. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt együtt kell megbeszélnetek, neked kell érezni, hogy készen állsz e rá. Amúgy mért kéne neked annyit keresni mint neki?


28/n

2012. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közös kassza, a közös költségekre :P A többit pedig arra költöd, amire akarod :P Szerintem úgy korrekt, ha előre kiszámoljátok, hogy mennyit kell a közös dolgokra költeni, és azt fele-fele arányban összedobjátok. A maradék pénz, pedig arra megy, amire akarod :P
2012. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem költözz össze vele. Ha valami mégsem stimmel még mindig tovább állhatsz.
2012. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dottorre ***** válasza:

Persze, hogy költözzetek össze!

Valamikor ennek el kell következni. Én is félek tőle, nálunk is most lesz aktuális, de attól még ez így van jól. Nyilván nagy változások, de egy kapcsolatban nem lehet abból gond, hogy ki keres többet, vagy ki kevesebbet. Persze, aki a kevesebbet keresi, abban mindig van egy olyan érzés, hogy ő kevesebb, mint a másik, de ez hülyeség. Ha ettől tartasz, akkor pl lehet kompenzálni azzal, hogy többet főzöl, segítesz takarítani, stb... Az a baj, hogy ha nem költöztök össze, egy idő után a kapcsolat kihűl magától. Az meg egy remek pár széthullását is eredményezheti, és lehet ,hogy később nem találsz mégegy olyat, akivel ennyire együtt vagytok.

2012. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!