Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltöznétek főiskolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek főiskolás évek alatt?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve vagyunk együtt. nagyon jól megvagyunk. Mindketten főiskolások vagyunk, van még hátra 2 évünk. Az a gond, hogy ugye hétvégén itthon vagyunk, nem tudunk találkozni. hétköznap meg nagyon sokat kell tanulnunk, így délután ha egy-két órára át tudunk ugrani egymáshoz, az már jó. nálam nem nagyon tudunk, csak nála, mert neki van saját szobája. vagy ha viszonylag hamar befejzem a tanulást, akkor ottalszom nála. de az odaút is több mint fél óra gyalog. most azon gondolkozunk, hogy közös albérletbe mennénk. persze nem csak ketten, hanem legalább 4en lennénk. van valakinek ilyen tapasztalata? félek egy kicsit vele lakni, de szeretném is. aki élt már így a párjával, milyen hatással volt a kapcsolatra? illetve, akkor mit javasolnátok, hogy legyen saját szobánk, vagy felesleges? ár miatt ugye az sem lenne mindegy.
2012. febr. 2. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem költöznék össze:) Fél óra nem olyan nagy idő. Pénzügyileg sem túl előnyös. De persze te érzed:)
2012. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi fél év után költöztünk össze én ekkor voltam 18, ő 21, mindketten fősulisok. Azóta is együtt vagyunk, 3 éve és csak jó tapasztalataim vannak. Ha komoly a kapcsolat, miért ne?
2012. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen, de olyan sincs gyakran, hogy ott tudok aludni. egy héten mondjuk egyszer. nagyon sokat tanulok éjszaka is. vagy ha én nem, akkor ő. ha meg együtt laknánk, akkor az is jó lenne, ha egy 10 perces pihenőre ott lennénk egymásnak. így sajnos már nagyon kevés időt tudunk együtt lenni. pénzügy szempontjából nincs hátrány, ugyanannyi lenne az albérlet. na mindegy, én nagyon arra hajlok, hogy megpróbáljuk...
2012. febr. 2. 22:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, egyetem 2. évében költöztünk össze mi is, házasodtunk össze!
2012. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen. Mi egy évet se vártunk az összeköltözéssel. Még olcsóbb is így, mint külön fizetni az albérletet.
2012. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mi együtt éltünk,ha most is albérletben éltek,akkor teljesen mindegy,h külön-külön fizetitek vagy együtt.A saját szobát nem nagyon értem,közös lakásban laknátok,de nem egy szobában?ez butaság,ne haragudj.Mi 3-an vettünk ki egy másfél szobás lakást,miénk volt párommal a nagy szoba,másik srác lakott a fél szobában,tök jól működött,mi szerettük nagyon.De számotokra szerintem ez teljesen mindegy,hogy mi szerettük,mert ez a mi kapcsolatunk,az meg a tiétek...

Mi mondjuk nem csináltunk nagy ügyet belőle,összecuccoltunk,és szerettük egymást továbbra is,tisztában voltunk az olyan dolgokkal,h a másik is szokott nagywc-re járni,meg vérezni,meg szemöldököt szedni és borotválni,ne adj isten szellenteni(lehet röhejesen hangzik,de olvastam itt már érdekes dolgokat)

Nekünk olyan nagyon bejött a dolog,h már hivatalossá is tettük a dolgot,és összeházasodtunk:)(persze nem azonnal,ez már évekkel ezelőtt volt)

2012. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez kis részben elhatározás nagy részben viszont pénzkérdés
2012. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan próbáljátok meg,főleg ha tényleg komolyan gondoljátok a kapcsolatot. Legalább kiderül mennyire megy az együttlakás.

Mi is összeköltöztünk 1 év után,elég fiatalok vagyunk (20 körül) igaz nem albérletbe. Összecsiszolódtunk jobban mint előtte. Persze van hátránya is,de több az előny:) Hát hajrá:)

2012. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja! A külön szobának lehet értelme, de nem feltétlen szükséges. Az én párom már dolgozik, teljesen más az időbeosztásunk. Mi egy másfél szobás lakást bérlünk, ez azért jó, mert van külön háló, szóval ha egyikünk aludna amikor a másik még nem, akkor meg lehet oldani.
2012. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
rendben, most még jobban megerősítettetek. így lesz. köszi:)
2012. febr. 2. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!