Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem tetszik, de belülről maga a tökély. Adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem a neten egy sráccal, amióta elkezdtünk dumálni folyamatosan azt várjuk hogy mikor tudunk újra, mert annyira jó beszélgetni, és amit megtudtam róla, mind nagyon szimpatikus. Viszont külsőre szerintem nem helyes, kis aranyos meg minden de nem mondhatnám hogy hű de jó pasi.

Ti ebben az esetben azért adnátok egy esélyt a dolognak, vagy sem?


2012. febr. 3. 11:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
hát a belső értékek fontosabbak szerintem mint a külső szerintem próbáld meg adj neki 1 esélyt :)
2012. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen! Ha ennyire jól kijöttök én mindenképpen adnék neki egy esélyt. "A külső megfog, a belső megtart, a jó szex pedig hozzáláncol...":) Mivel a belső volt az első szempont, az már megtart;)
2012. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha szexuálisan nem izgat, akkor a szex se fog igazán működni.
2012. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

Hosszú távon hiába a szépség ha belül rohad, bocs a kifejezésért.

A belső érték az ami számít. Persze nem azt mondom,hogy egy bányarémmel összejönnék de nekem nagyon fontos a belső!

22/L

2012. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy vonzódj hozzá, szerintem még adj időt magatoknak, ismerkedjetek, idővel lehet hogy külsőleg is tetszeni fog. Ha viszont nem alakul ki vonzalom, akkor nincs értelme hitegetni.
2012. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, mert élőben még nem találkoztunk, de akkor lehet hogy megér egy próbát..:)
2012. febr. 3. 11:38
 7/23 Bummshakalaka ***** válasza:
100%
Szerintem is adj neki egy esélyt. Mit érsz vele ha "hű de jó pasi" de belül egy tahó? Találkoztatok már?
2012. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
22L te valamit nagyon félre olvastál...
2012. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy adj neki esélyt! Hidd el, az a fontos, ami belül van, attól lesz ,,ember" az illető :)
2012. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Bummshakalaka ***** válasza:
100%
Amig irtam addig megkaptam a választ. Találkozzatok és ott nézd meg, hogy milyen, mivel amikor a neten beszélgettek van idő gondolkozni mielőtt irsz, de élőben spontán jönnek a dolgok. Szoritok a srácnak;)
2012. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!