Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem tetszik, de belülről maga a tökély. Adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem a neten egy sráccal, amióta elkezdtünk dumálni folyamatosan azt várjuk hogy mikor tudunk újra, mert annyira jó beszélgetni, és amit megtudtam róla, mind nagyon szimpatikus. Viszont külsőre szerintem nem helyes, kis aranyos meg minden de nem mondhatnám hogy hű de jó pasi.

Ti ebben az esetben azért adnátok egy esélyt a dolognak, vagy sem?


2012. febr. 3. 11:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

11:38

Mit olvastam félre?

2012. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzetben a srác helyében, és bejött. De ez egyénfüggő nyilván.
2012. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy esélyt, de ha szexuálisan nem vonzódsz hozzá, akkor halott ügy.
2012. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam egy sráccal, csak mi személyesen beszélgettünk mindig.


Először el sem tudtam volna képzelni, hogy köztünk lesz valaha valami (igazából el sem gondolkodtam rajta). Elkezdtünk beszélgetni, nagyon sok közös témánk volt, így állandóan kerestük egymás társaságát. Fél év után éreztem kb azt, amit most te, de kicsit tartottam tőle, hogy nem fogok igazán hozzá testileg vonzódni soha.

De mégis elmondtam neki, hogy mennyire levett a lábamról a személyiségével. Ennek állatira megörült, mert eddig kb senki nem adott neki esélyt :) (hiszen nem olyan "hű de jó pasi"...). Mondta, hogy én is nagyon tetszem neki, de nem merte elmondani, mert félt a visszautasítástól :)

4 hónap telt el azóta, hogy először megcsókolt és hát, nagyon nem bántam meg... Nem tudom, hogy honnan, de pontosan tudja, mi izgat fel igazán egy nőt. Tehát már a testi vonzalommal sincs gond, elég, ha ránézek, megérzem az illatát, mert tudom, hogy mennyire jó abban, amit csinál ;)

Az meg, hogy mások esetleg nem tartják "jópasinak", kit érdekel?


27N / 34F

2012. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
találkozz vele élőben, és, ha akkor is ilyen jól elvagytok, akkor próbáld meg
2012. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

kép alapján elég nehéz megítélni, hogy bejön-e vagy se, lehet csak rossz szögből van a kép, vagy nem volt jó napja, stb

mindenképp élőben találkozz vele

de amúgy ha elsőre nem is tetszik, ha a belső értékei miatt elkezdesz hozzá kötődni, és beleszeretsz, akkor elkezdesz majd a külsejéhez is vonzódni

velem ez már vagy háromszor megesett, de sose jöttem össze az illetőkkel, mert ők felém nem vonzódtak XD

aztán meg volt egy srác, aki szinte azonnal megfogott, és mint kiderült később én is őt, és végül vele jöttem össze, de hát ez az egész akkora próba cseresznye

szóval mindenképp legalább találkozz vele élőben, annyit tuti megér

2012. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#14 köszi, ez most belelkesített!:) Meg a többieknek is!

Azt hiszem, találkozom vele.

Utolsó: kb 6-8 képet láttam róla, szóval az nem játszik h rossz szögből volt vagy rossz napja..:)

2012. febr. 3. 16:05
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam egy esélyt hasonló helyzetben, bár mi élőben találkoztunk... Igazából nem jó. Most együtt vagyunk, még mondjuk eléggé az elején, de nem érzem jól magam a kapcsolatban. Félek a barátaim reakcióitól, én is sokszor elbizonytalanodok, egyszerűen nem akarom felvállalni. Pedig a személyisége és ahogy velem viselkedik, az mindent visz. Hát nemtudom... Én most próbálkozom még.
2012. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok.

A barátok / ismerősök reakcióihoz:

Mi kollegák vagyunk, így elég sok közös ismerős van, akivel napi szinten találkozunk. Mikor meséltem az egyiknek, hogy összejöttünk, akkor hirtelen az volt a reakciója, hogy "Dehát az tök BÉNA!" Erre csak megkérdeztem, hogy "Beszélgettél te már vele valaha? Tudod, milyen ember?" Hallgatás és szégyenkező tekintet volt a válasz...

Tény, hogy meglehetősen félszeg volt a párom mindig is, a rengeteg visszautasítástól (iskolás korában alázástól...), így szinte alig ismeri valaki a közvetlen kollegáin kívül. Az emberek meg, mint tudjuk, elég hamar ítélkeznek...


Ezzel a kisregénnyel csak annyit akartam mondani: ha olyan mond róla véleményt, aki nem is ismeri, sz@rd le nyugodtan (még akkor is, ha esetleg jó barátod a véleményező), ha te jól érzed magad a pároddal.

Én is ezt teszem.


Mellékes megjegyzés: amióta összejöttünk, többet beszélget másokkal is :)

2012. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 lila nyuszi ***** válasza:
Ha ettől még a vonzalom megvan akkor igen.
2012. febr. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!