Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy viszonyultok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy viszonyultok az alábbi tulajdonságokhoz? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, csendes, nyugodt, ugyanakkor rendkívül megbízható, titokzatos, felelősségteljes és hű fiú vagyok.

Valamiért mégis elkerül mindenki, nincs barátnőm se.

Tudom, nem találtam meg még az igazit... Másoknak mégis már kapcsolatuk van, ha nem a nagy Ő, de van.

Mi lehet ennek az oka?


2012. febr. 3. 22:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Ne ne !!! Ne legyen csendes :S utálom ha csendes egy fiú . Ha épp nem jut eszembe semmi akkor jön az a kínos csend amit meg rühellek ! Soha nem jó ha egy pasi csendes ő vigye a szót mindig persze nem azt mondom hogy a lány meg sem mukkanjon de bírom ha a fiúnak nagy a szája és sokat beszél . Hát az hogy nyugodt ... nem tudom ez nem rossz tulajdonság de ha beszólnak neki vagy a lánynak akkor nehogy már nyugodtan tűrje dühödjön fel és vágjon vissza akár szavakkal vagy tettel főként tettel belegondolva ez sem olyan jó dolog de ezt sem úgy értem ha összeveszik a lánnyal és ad neki egy pofont mert nem úgy értem ! Megbízható na ez jó mert nem ver át és támaszkodhatok rá bár elég érdekes hogy magadról írod ..de lehet akkor tényleg nagyon az vagy ezt a tulajdonságodat ne veszítsd el . Titokzatos :O mi ez már bazz nem egy film ahol a titokzatos lovag megmenti a királylányt !!! Meg sem forduljon a fejedben hogy titokzatos legyél !!! Azt szeretem ha mindent tudok a másik félről minden apró dolgát és rezzenését hogy elég legyen rá nézni hogy tudjam mit érezz és ő is tudja hogy én mit érzek ez egy igazi párkapcsolat szóval ezt gyorsan felejtsd el . Az hogy felelősségteljes és megbízható vagy az ugyan az ! A hűség is jó dolog tud lenni ez is egy plusz pont . Most látom kihagytam a visszahúzósót na ezt is gyorsan felejtsd el !!! Sosem lesz csajod ha nem teszel érte ne várd azt hogy egy lány oda fog menni hozzád . Most amúgy azt várod hogy a csaj legyen a fiú vagy mi ? Mert még egy lánynál sem nagyon esélyes ha visszahúzódó de talán neki több szerencséje van hogy oda megy hozzá egy srác de nálad :O ne hidd azt hogy majd a csaj csak úgy magától fog oda menni.....ahhoz k.urva jól kell kinézned !!!! Talán ismerkedned kéne többet kimozdulnod mert az igazi vagy egy lány nem fog az ablakod előtt ácsorogni ! Menj közösségbe élj egy kicsit . Amúgy meg szerintem vagy kilencven százaléka hogy nem vagy jó pasi már bocs !!!!! De semmi gáz akkor is lesz majd valaki csak menj oda lányokhoz hogy te igen is ott vagy mert a belsődet úgy sem fogják látni főleg ha nem is ismernek !
2012. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért lehet, hogy elkerülnek, pedig a belső tulajdonságaid nagyon jók...persze amiket leírtál :), szimpatikus vagy. Esetleg nem lehet, hogy a külsőddel van a gond? Esetleg, ha küldenél magadról egy képet, akkor meg lehetne állapítani :)

És szerintem nincs gond azzal, ha egy fiú csendes, de azért ne legyen annyira, hogy az már kínossá váljon.

2012. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%
én is ilyen vagyok! :(
2012. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%

csak ámítod magadat...

amíg nincs IGAZI, HOSSZÚTÁVÚ KAPCSOLATOD addig nem mondhatod, hogy hű vagy.

lehet, hogy a többi tulajdonságod is csak téveszme...

2012. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ezek remek tulajdonságok, csak azt azért tudd mikor kinél kell lépned, és ne félj lépni!


Csak nem jött még olyan lány, aki meglátta volna ezeket a tulajdonságokat. Bár ez nem is fog látszani, először barátkoznod kellene lányokkal, hogy jobban megimserjenek.


23/N

2012. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Uhh, volt már csendes pasim, de ő annyira csendes volt, hogy ha belépett egy társaságba, mindenki elhallgatott.

A titokzatosság se nagyon vonzana. Inkább szeretem a nyílt, beszédes, egyenes tekintetű és viselkedésű pasikat.

2012. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#11:


,,Ne ne !!! Ne legyen csendes :S utálom ha csendes egy fiú . Ha épp nem jut eszembe semmi akkor jön az a kínos csend amit meg rühellek ! Soha nem jó ha egy pasi csendes ő vigye a szót mindig persze nem azt mondom hogy a lány meg sem mukkanjon de bírom ha a fiúnak nagy a szája és sokat beszél ."


És ha valaki egyszerűen képtelen megállás nélkül rizsálni? Gondolkozz már egy kicsit...

2012. ápr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
De hát ez van, mit tehetek ellene én is. Most mások kedvéért fejlesszem én is azt, ami lehetetlen? Akkor inkább egyedül maradok örökre.
2012. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Te az a tipikus jó fiú vagy, aki nem kell alányoknak, próbálj meg nyomulósabb, pimaszabb lenni, tanuld meg a lányokról ledumálni a bugyit és akkor jól jönnek a jó tulajdonságaid majd egy párkapcsolatban.
2012. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
számomra tökéletes vagy
2012. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!