Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátomnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátomnál találtam egy nevet és egy telefonszámot? (lent) ---->

Figyelt kérdés
Azzal az indokkal irta fel hogy iwiw-en akarja bejelölni :| Igaz ő nem ért hozzá,és munkatársak is! A lánynak van barátja ! A lánnyla beszéltem nem tud semmiről :| Elég érdekes
2009. jún. 1. 13:31
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
és???
2009. jún. 1. 14:13
 12/41 anonim ***** válasza:
figyelj, ha ennyire nem adsz a véleményünkre,akkor ne kérdezz..
2009. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
azt akartam érzékeltetni h mer megvan neki egyx csaj telszáma attól még semmi nem lesz mint már említettem nekem is televan a telóm
2009. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Figyelj ha ennyire bunkóan ir mindenki mond csak mit irjak még? nem voltam bunkó mégis olyan válaszokat kapok hogy csak lesek.....Ilyenek hogy,"hagynom kellett volna" ....Mit ????hát a pofám leszakad amikor meg itt más pampog hogy jajjj a férjem nem mosogatott el meg nem teregeti ki a bugyógoimat arra persze hasznos válaszok érkeznek ugye ? akkor dobd hozzá magyarul de most komolyan miért hagytam volna ? arra lettem volna kiváncsi más nem volt e még ilyen helyzetben és hogy mit csinált!!! stb...
2009. jún. 1. 14:21
 15/41 anonim ***** válasza:
58%

Atyaég..

Szerintem a barátodnak sokkal jobb lenne, ha nem lenne veled. Azon se csodálkoznék, ha tényleg megcsalni.

Hogy a fenébe lehetsz ilyen hisztis?

Nem gondolkodtál még rajta, hogy elriasztod?

2009. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj. Az emberek nagy része nem csinált volna semmit.

Számtalan számomra ismeretlen ember telefonszámát, nevét találhatnám meg a párom zsebeiben, telefonjában, számítógépén. Ha keresném. De nem érdekel. Tudom, hogy szeret, ennyi elég. Megbízom benne. Attól, hogy az én párom attól még ember, emberi kapcsolatokkal. Beszél, telefonál, találkozik másokkal, nőkkel és férfiakkal is. Nem kell és nem is akarok minden beszélgetéséről tudni. Van egy csomó nő, akit nem ismerek, és nem is akarok. Munkakapcsolatok, régi iskolatársak, barátok rokonai.

Ha találsz egy nevet, nem hiszed el a magyarázatot, utánajársz, képes vagy írni a lánynak, akkor beteg vagy. Nincs önbizalmad, nem bízol a párodban, pillanatok alatt el fogod marni magad mellől.

Ez a véleményem.

2009. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
hülyék ...:@pff.
2009. jún. 1. 14:33
 18/41 anonim ***** válasza:
56%

én 14.29


Tudod, lehet, hogy hülyék vagyunk, de van egy nagy különbség, én több mint 20 éve együtt vagyok a párommal és jobban szeretjük egymást mint az elején és boldogok vagyunk.

Neked pedig ezzel a hozzáállással 1 hét múlva nem lesz barátod és utána se hosszú időre, ha mégis az nagyon keserű kapcsolat lesz.

2009. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
igen ??? igy tudod ? majd meglátjuk ;)
2009. jún. 1. 14:37
 20/41 A kérdező kommentje:
lehet pont hogy téged csal meg elöbb mint engem .....én legalább foglalkozom vele hogy kikkel van lehet te szart sem tudsz arról hogy egész nap a munkahelyén mit csinál ....
2009. jún. 1. 14:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!