Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet még folytatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még folytatás vagy törődjek bele? (hosszú)

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve együtt vagyunk. Nagyon szép kapcsolatnak indult az eleje tényleg olyan volt mint valami tündérmese. Nagyon imádtuk egymást sose veszekedtünk, bárhol voltunk mindenhol jól éreztük magunkat együtt. Már a közös jövőt is tervezgettük, igaz még csak 17 évesek vagyunk. Minden nap találkoztunk mégis mindig volt közös témánk és nem éreztük azt, hogy unnánk egymást. Nem csak szerelmesek voltunk, hanem legjobb barátok is. Mondjuk akkor még ő volt a szerelmesebb.


Egy év után vesztünk össze először. A kisebb dolgokra már egyikünk sem emlékszik csak a nagyobb veszekedésekre :( Az elején mindenen gyorsan túl tettük magunkat. Kb. ugyan olyan jellegű dolgon vesztünk össze miatta és miattam is. Nekem ez miatt nyáron volt egy kis érzelmi megingásom, összezavarodtam, nem tudtam szerelmes vagyok e még. Ez csupán 2 hétig tartott utána rendeződött minden. Újra éreztem, hogy lángol a szerelmünk. Viszont most úgy 3 hónapja megint elkezdődött és sajnos inkább az én hibámból jöttek és nagyon gyorsan egymás után idő sem volt "kiheverni". És ezért most kért egy hét szünetet mert nem tudja szerelmes e még... viszont én igen és nagyon félek mi lesz velünk... Az is közre játszhatott, hogy sokat változtunk főleg ő. Teljesen új baráti köre lett és azóta nem vagyunk meg olyan jól mint régen úgy érzem néha elhanyagol nem foglalkozik csak a haverokkal, bulizással, flegma stílusba beszél, olyan mintha felsőbbrendűnek érezné magát és ez rosszul esik ő nem ilyen volt...Most, hogy szünetet kért elment bulizni hétvégén és kicsit kétértelmű megjegyzéseket tett és attól félek kihasználja az alkalmat és becsajozik. Már minden rosszra gondoltam kb. egy hét alatt nagyon kikészültem. Viszont jövőhéten találkozunk és majd meglátjuk,hogy legyen. Lehet, hogy ez csak egy rossz korszak volt? Vagy ez a hajó már elúszott? :(


Köszönöm annak, akinek volt türelme végigolvasni.

18/L


2012. febr. 5. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen ilyen fiatalon még változik az ember. Persze nem hinném hogy gyökeresen. Valószínűleg az új társaság van rá ilyen hatással. Ezt meg kéne beszélned vele.

Ha pedig a te hibádból voltak a veszekedések, első hogy bocsánatot kérsz, átgondolod mit is tettél, hogy többet ez ne forduljon elő. Nem hinném hogy elúszott ez a hajó:) Tegyél érte, hogy ne. Az furcsa lenne, ha ilyen hamar becsajozna..lehet csak azért is alapon...

Ki lehet még láballni ebből a helyzetből. legalábbis én szoritok nektek:)

2012. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy elúszott...


A tapasztalat szerint a csajok túl tudják tenni magukat ezen a "már nem vagyok annyira szerelmes beléd" állapotba, mert utána igenis vissza tud térni újra. De sajnos (főleg a fiatalabb) fiúk nem. Ez történt nemrég velem is és egy barátnőmmel is.


Ne legyen igazam, de szerintem készülj fel erre is. Ám tedd ezt úgy, hogy próbálod objektíven szemlélni a kapcsolatotokat. Most komolyan jó az neked, h a párod az új haveri köre miatt néha leszóló megjegyzéseket tesz? Meg h ilyen szüneteket kér? Valahol ezzel megaláz téged, fölényeskedik veled. Túl fiatal vagy még ahhoz, h ilyeneket eltűrj. A helyedben én megelőzném őt.


De megérted, ha szereted és ezt el sem tudod képzelni. Ismerős érzés..még most is...


24L

2012. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*állapoton (bocsi)
2012. febr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!