Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy adjon magára jobban, a külsejére? Nem akarom megsérteni, de nekem ez már sok.

Figyelt kérdés

A párom sose adott magára túlzottan, én meg úgy voltam vele, hogy ilyen egy igazi férfi, ez még mindig jobb, mint ha állandóan tükör előtt állna. De mára már annyira nem törődik magával, hogy teljesen megundorodtam tőle. Rosszak a fogai és büdös a szája, szőrös az orra, görbe a testtartása és korpás a haja. A cigizést sem hagyta abba a kedvemért, ez is csak rátesz a dolgokra.

A munkatársai is hasonlóak, igénytelenek, de nincs is barátnőjük. Gondolom nem véletlenül.

A férfiak 30 felé mind ennyire elhagyják magukat?

Az a legrosszabb, hogy én kívánnám a szexet, de ellene a fent említett okok miatt már tiltakozik a testem.

Fiatalabb koromban sose hittem, hogy ilyen párom lesz.


25/L (a párom 29 és 4 éve vagyunk együtt)


2012. febr. 5. 10:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%
de haszereted akk nehagyd el
2012. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
"sose adott magára túlzottan, én meg úgy voltam vele, hogy ilyen egy igazi férfi" érdekes... tele a edzőterem olyan 30-40 évesekkel akik igen is adnak magukra és nem pávák, nem újgazdagok hanem normális hétköznapi dolgozó férfiak. et csak azért mondom, mert nehogy az igénytelenség legyen a normális! hogy mit csinálj azt neked kell tudnod.
2012. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kovpet ***** válasza:
47%

"A férfiak 30 felé mind ennyire elhagyják magukat?"


Nem.

2012. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok, ápolt, és közel a harminchoz (27).
2012. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Hb válasza:
egyszerű. mond meg neki h változtatsz vagy változtatok;)
2012. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!