Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és nagyon tetszik egy 21 éves srác. az a gond h már több is mint hogy csak tetszik. van esély rá hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés
találkoztunk is már és ő is bír engem csak nem lép semmit . szerintetek mit tegyek?
2008. ápr. 5. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik nem értékelik azt a lányt, akit egyből megkapnak...kicsit várattas magadra, ha tettszel neki lépni fog!!!persze ez nem azt jelenti hogy legyél hideg vele...mosolyogj neki, ha úgy van intézd úgy h egy helyre menjetek pl. szórakozni esetleg hivd el sétálni vagy valami:) csak óvatosan:)
2008. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elsőként leszögezném, hogy 21 éves pasikkal vigyázni kell, főleg ha te 16 vagy. másrészt meg igen, a lényeget megfogalmazta az előttem szóló, hogy ne az legyen, hogy ha mondjuk megcsókol, akkor utána rögtön a nyakába ugrasz, és hagysz neki mindent, mert akkor úgy fogja gondolni, hogy könnyen megkapható vagy, és akkor ezt vagy kihasználja, vagy nem fog neki tetszeni, mert így más is ugyanilyen könnyen elvehet tőle, ha esetleg ő is többet érez feléd. kor mellesleg szerintem nem feltétlen említésre méltó, és májusban leszek 16 és 21 éves barátom van 5 hónapja. úgyhogy fizikailag lehetséges:)
2008. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek:)
2008. ápr. 6. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

esely mindenkepp van...en 14 voltam es leallt velem egy 25 eves pasas...minden tokeletes volt,dult a love,amig ra nem jottem,h rajtam kivul masok is vannak...persze az en volt pasim kicsit zuros eletet elt...egy 20on eves mar nem csak a kezedet akarja fogni,és 14 evesen nem sokkal tobbet nyujtottam neki...

igy nehany ev utan mar biztos nem mennek bele...

viszont nalatok kissebb a korkulonbseg,ugyh biztos van esely....csak ugy csinald ,h u menjen utanad...ne te utana...mintha nem is lennel szerelmes,mintha nem is reszkednel erte....MOSOLY,MOSOLY,MOSOLY ÉS HIT,HIT,HIT:D:D

csak pozitivan...szoritok

2008. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ha ugy gondolod h tetszik neked nyugodtan szolids le szerintem.beszelges vele , cserelj telefon szamot es legalabb egy hetig ne is keresd meg telefonon se!utana irhatsz neki egy sms-t es randit adhatsz neki de az elso lepest neki kell megtenie!ha megcsokol attol a naptol keresen o te meg tetted a rad harulo feladatot!ha jol csinalod keresni fog! Ne legy konnyu aldozat neki,n keretesd magad de csak egy bizonyos fokig! Nekem bejott es most majusban lesz az eljegyzesem!en is 16 eves voltam es o 21! Sok sikert
2008. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
remélem összejön a dolog:) mindenesetre már a számcsere megvolt sőt már 2 tali is:D
2008. ápr. 9. 16:07
 7/8 anonim válasza:
na ugyes vagy csak igy tovabb! Sok sikert ! most jelen pillanatban hol tartotok?
2008. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most csütrötökön megyünk moziba:D olyan jó:)
2008. ápr. 29. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!