Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan éltétek meg a szakitást?

Figyelt kérdés

Ma szakitottunk 5 év után a barátommal. Vagyis...a volt barátommal:( Még nem is igazán fogtam fel, de tudom, hogy kinlódás lesz az elkövetkező időszak. Akinek van tapaszatalata, mondjon egy pár szót, mit tegyek, hogy ne menjek teljesen tönkre? Na meg hogy leküdzdjem a folytonos sirást, a ' vissza akarom sirni magam hozzá' és a 'soha többé nem lesz senkim és nem is leszek szerelmes' érzéseket?

:(

22L


2012. febr. 5. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon megértem a helyzeted! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, egy eléggé mély és összetett kapcsolat volt az enyém, szinte egymás mellet nőttünk fel. És hirtelen azon kaptam magam hogy átvert, megcsalt, és már nem kellek neki.

Bennem is megvolt az a opció hogy megpróbálok neki könyörögni, de nem ért semmit sajnos mikor 2x megpróbáltam (pedig ő csalt meg lány létére, és én könyörögjek?).

Én nem mondom azt hogy fiatal vagy lesz még párkapcsolatod mert tudom jól az ember ilyenkor ezzel nem törődik, hanem neki most kell, neki ő kell stb... Szóval csak annyit tudok mondani sokat fogsz rá gondolni meg nehéz lesz, de hidd el ahogy telik az idő, az lesz majd rá az egyetlen megoldás hogy múlnak a napok.

Nekem 4-5 hónapba telt mire odajutottam már nem akarom felhívni, se nem megkeresni, és csak néha futógondolatként érdekel meg összegezek dolgotokat a fejemben. Ő nem keres, én se őt, ő párkapcsolatban már rég, én pedig nem.

De én nem voltam olyan buta hogy belerohantam csak 1 kapcsolatba mert bánatom volt (sok lány ezt teszi) mert semmi értelme.


Szóval fel a fejjel, ha esetleg kedved támadna beszélgetni nyugodtan írhatsz privát üzenetet és vevő vagyok rá, elvégre egy cipőben evezünk :)


Sok sikert!

2012. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
annyira jó volt ezeket végig olvasni:) sokkal jobban érzem magam:) köszönöööm:)
2012. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!