Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy hányinger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy hányingeretek volt egy adott személyről? Lejjebb

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.

Volt egy lány aki tetszett.

De mással jött össze és gondolom le is feküdtek már vagy 1000x

Én olyan vagyok,hogy ha idejönne hozzám.hogy próbáljuk meg már a gondolattól is elkapna a hányinger,hogy egy olyanhoz hozzányúlni akit előtte pont ez a selejt dugott :S

A belem kifordulna.

ismerem azt akivel most van együtt azért mondom,és ezek után én nem tudom,hogy kinek kéne.


2012. febr. 5. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt nem 1x,és van is.
2012. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volt velem is hasonló. de nem hányingert éreztem hanem inkább kiábrándultásgot hogy hogyan feküdhetet le azzal a személlyel
2012. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ismerős. Kerüld el. Én sem dognék olyannak aki baszott már cigánnyal, niggerrel, kutyával.
2012. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt egy lány aki azért csalt meg többször is, mert az első barátja is megcsalta, és rajtam állt "bosszút". Rajtam, aki sosem akart volna fájdalmat okozni neki. Persze ez csak hónapok múlva derült ki. Na, ha rágondolok akkor szó szerint elmegy az étvágyam, émelygek. Nem bírom felfogni hogy létezhetnek ennyire aljas, szemét "emberek".
2012. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kötve hiszem, hogy ez a lány térden állva fog csúszni előtted, hogy légy szíves járj velem, és szexeljünk, szóval ne aggódj, senki nem kényszerít, hogy rosszul legyél ettől.


Amúgy meg csak neked undorító, hidd el, hogy más majd később boldogan lefekszik vele. Ez van.


Egyébként csak úgy mellékesen hadd kérdezzem már meg mi olyan hánytatóan undorító dolog van abban, ha egy lány lefekszik a barátjával ezerszer? Az, hogy nem te vagy az a barát? :D

2012. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a 3 dik miatt :) azaz a 3 dik válaszolónál a pont :)

köszönöm

2012. febr. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!