Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs barátnőm típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm típusú kérdésekre a válasz (hosszú)?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot adni a nálam fiatalabbaknak (én 25 vagyok) ill. azoknak, akik barátnő szerzési problémákkal küzdenek. Megéltem én is 1-2 dolgot, szerintem látom is mi lehet a probléma gyökere sokaknál.

Elég egyszerű a válasz: aki nem tud barátnőt találni magának az általában anti-szoc (társaságkerülő) és/vagy kocka is.

Nem tagadom én is elég anti-szoc voltam (és kocka), nem szerettem társaságba járni, emberekkel beszélgetni. Ez részben lehet azért volt, mert szüleim elváltak, költöztünk, barátaimat elveszítettem és inkább a tanulásba (jól ment) és a kockulásba temetkeztem. Sajnos senki nem mondta, hogy menjek el gimis bulikra, összeröffenésekre.... Pedig nem ártott volna!

Elmondom miért. Ahhoz, hogy az ember csajt szerezzen magának elég sokkal meg kell ismerkednie, hogy tényleg meg tudja találni a hozzá valót (akivel kölcsönösen tetszenek egymásnak). Ez ugye otthonról lehtetlen. TOVÁBBÁ aki "társasági" ember, az sokkal jobban tisztában van a saját hibáival (mert több visszajelzést kap a többiektől) és kvázi egy "érettebb" jobb ember lesz belőle.

Mindezt összevetve csak azt tudom ajánlani, hogy csak kevés időtöket pazaroljátok számítógépes játékokra, msn-re, stb, inkább szocializálódjatok. Nem tudom elképzelni, hogy egy "társasági ember" ne találjon magának barátnőt. És hozzáteszem nekem is évek kérdése volt megszoknom mások társaságát, de ez tényleg csak ennek kérdése, nincs olyan, hogy valaki remete típusnak született.


Egy rövid kitérőt még tennék a szórakozóhelyen való ismerkedésről: mivel nincs lehetőséged beszélni az általad kiszemelt személyel, ezért pusztán csak a kinézete alapján tudsz dönteni, itélni, te is, ő is. Ez nem jó. Gyakorlatilag barkóbázol, hogy milyen embert kapsz, mert mint tudjuk "nem minden arany, ami fénylik". Egy társaságban viszont megtetszhet egy olyan lány is, akihez mondjuk nem mennél oda az utcán, de beszélgetés közben annyira jó benyomást teszt, hogy utána teljesen másképp látod.


Remélem akinek szükséges volt elolvasta az írásom és segíteni tudtam vele.


Sok sikert!


2012. febr. 5. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát..Köszi! :)
2012. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A szórakozóhelyes dolgot szerintem nagyon jól látod. Voltam egy-két hangosabb buliban anno, de azt tapasztaltam, hogy lehetetlen ismerkedni, mert nem érted, mit mond a másik. Nekem viszont az ismerkedés pont a beszélgetést jelenti.


Egyébként én "kockaimádó" vagyok :) Már ha az informatikusok összességét is idesorolod.


27/N

2012. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, és évek óta ezen vagyok, hogy ne diszkós idiótákkal alakítsak ki baráti jóviszonyt, de nem megy. Szóval érdekelne, te hol szoktál ismerkedni, mert egyetemen alig 1-2 emberrel barátkoztam össze, mivel akik szimpatikusak voltak, azoknak sosincs kedvük semmihez. Lehet, hogy rossz embereknél próbálkozom, de mindig így járok, ha sportolok, és ott, ha elmegyek valahova, és ott...

Mintha a legtöbb embernek egyszerűen semmihez sem lenne kedve, pedig én tényleg bárhova szívesen elmegyek, kocsmába, biciklizni, akárhova sportolni, vagy teázni, játszani, tőlem otthon is lehet xboxozni vagy kártyázni, tényleg mindegy, de egyszerűen semmire nem vevők. Hazamennek, és kockulnak vagy a pasijukkal/barátnőjükkel vannak. Pedig szimpatikus emberek.

Szóval érdekelne, te hol ismerkedsz és milyen programokat szerveztek?

2012. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az előadásod nem helytálló, és csak a fele igaz!


A discossal egyet értek a többivel nem teljesen! Ez egy általánosítás a részedről! Nem minden férfi/fiú/pasi ilyen! Van akinek nem ezek a problémái és nem emiatt nem tud barátnőd szerezni.

Lehet h tapasztaltnak gondolod magad , jó nem érdekel legyél az.


Amit te írsz!!! AZ CSAK AZOKRA VONATKOZIK AKIKET TE ÍRSZ! A kockákra és az otthonra begubózottakra! A többiekre NEM!

2012. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19:36 Üdv a klubban.
2012. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szép kis előadást tartottál nekünk, akkor írj le nekünk egy konkrét esetet, onnantól kezdve, hogy meglátod a lányt, és el akarod hívni randira, meg akarod ismerni.


Ergo:

- hol láttad meg, másképp hol ismerkedsz

- hogy mész oda mit mondasz neki

stb stb

2012. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kösz
2012. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Addig inkább ne adj tanácsot senkinek, amíg azzal sem vagy tisztában, hogy mi az az antiszociális viselkedés.
2012. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Közben tovább olvastam a szöveget:


"aki "társasági" ember, az sokkal jobban tisztában van a saját hibáival (mert több visszajelzést kap a többiektől) és kvázi egy "érettebb" jobb ember lesz belőle."


Látom nem jártál eleget emberek között, mert tudnád, hogy az emberek rohadt kétszínűek és úgyse mondják a szemedbe, ha valami nem oké. Arról ne is beszéljünk, hogy a legtöbb ember értékrendje mennyire torz, szóval ha kapsz is visszajelzést az pont, hogy a rosz irányba fogja elvinni a személyiséged.

2012. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem viszont a mai agymosott korlátolt többséggel nincs is kedvem szocializálódni. Beszédtémám sem lenne velük.

34 ffi

2012. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!