Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs barátnőm típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm típusú kérdésekre a válasz (hosszú)?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot adni a nálam fiatalabbaknak (én 25 vagyok) ill. azoknak, akik barátnő szerzési problémákkal küzdenek. Megéltem én is 1-2 dolgot, szerintem látom is mi lehet a probléma gyökere sokaknál.

Elég egyszerű a válasz: aki nem tud barátnőt találni magának az általában anti-szoc (társaságkerülő) és/vagy kocka is.

Nem tagadom én is elég anti-szoc voltam (és kocka), nem szerettem társaságba járni, emberekkel beszélgetni. Ez részben lehet azért volt, mert szüleim elváltak, költöztünk, barátaimat elveszítettem és inkább a tanulásba (jól ment) és a kockulásba temetkeztem. Sajnos senki nem mondta, hogy menjek el gimis bulikra, összeröffenésekre.... Pedig nem ártott volna!

Elmondom miért. Ahhoz, hogy az ember csajt szerezzen magának elég sokkal meg kell ismerkednie, hogy tényleg meg tudja találni a hozzá valót (akivel kölcsönösen tetszenek egymásnak). Ez ugye otthonról lehtetlen. TOVÁBBÁ aki "társasági" ember, az sokkal jobban tisztában van a saját hibáival (mert több visszajelzést kap a többiektől) és kvázi egy "érettebb" jobb ember lesz belőle.

Mindezt összevetve csak azt tudom ajánlani, hogy csak kevés időtöket pazaroljátok számítógépes játékokra, msn-re, stb, inkább szocializálódjatok. Nem tudom elképzelni, hogy egy "társasági ember" ne találjon magának barátnőt. És hozzáteszem nekem is évek kérdése volt megszoknom mások társaságát, de ez tényleg csak ennek kérdése, nincs olyan, hogy valaki remete típusnak született.


Egy rövid kitérőt még tennék a szórakozóhelyen való ismerkedésről: mivel nincs lehetőséged beszélni az általad kiszemelt személyel, ezért pusztán csak a kinézete alapján tudsz dönteni, itélni, te is, ő is. Ez nem jó. Gyakorlatilag barkóbázol, hogy milyen embert kapsz, mert mint tudjuk "nem minden arany, ami fénylik". Egy társaságban viszont megtetszhet egy olyan lány is, akihez mondjuk nem mennél oda az utcán, de beszélgetés közben annyira jó benyomást teszt, hogy utána teljesen másképp látod.


Remélem akinek szükséges volt elolvasta az írásom és segíteni tudtam vele.


Sok sikert!


2012. febr. 5. 19:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hol lehet "könnyen" barátnőt találni? Ezt is leírtam. Baráti összejöveteleken, amikor megismeritek az ismerőseitek ismerőseit, új emberekkel beszélgettek, amikor úgy ismered meg a másikat, hogy randiznotok sem kell.


Hol találtam barátokat: egyetemen, akikkel együtt tanultam, ahova sportolni jártam, fesztiválokon....

Összeülünk, kártyázunk, iszogatunk, beszélgetünk, be-be téved egy új ember, vegyülnek a társaságok. Szerintem ez a megfelelő terep. Ha gimi/egyetem alatt még jobban benne lettem volna a közösségi életben, akkor még könnyebb lett volna.


ui.: aki nem ért egyet, az kifejtheti a véleményét, okoskodni mindenki tud.

2012. febr. 5. 20:08
 12/16 A kérdező kommentje:

ma 20:03

Nem vitás, hogy nem mindegy milyen társaságba csöppensz.


ma 20:04

Azért nem minden ember hülye.

2012. febr. 5. 20:10
 13/16 anonim ***** válasza:

17 éves koromig az emlékeim fele a World of Warcraft világából van:D Még jó hogy abba kellett hagynom. Túl jó az a játék és nem lehet kifüggeni belőle.

Most találtam egy-két kedvemre való társaságot (elég piások:D) új haverjaim lettek, és sokkal pozitívabban állok mindenhez hála a pszicho könyveknek. Randiztam több lánnyal, eddig a sikerem 0 barátnő ügyileg, de haladok, és nem vagyok messze már a céltól!

F18

2012. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

de nem ezt kérdeztem, kérdező.....


hanem, hogy mondj egy átlagos ismerkedést


Van egy lány megtetszik neked, elhatározod, hogy ő kell neked! És utána hogyan tovább???


Hogy mész oda hozzá, MIT MONDASZ, hogyan flörtölsz, mi jön ki a szádból szavak mondatok! Érted??


Írj le egy konkrét esetedet!

2012. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy beszélsz vele, mint akárki mással, bármiről. Ha megismered és tetszik, akkor először kicsit bepuhítod azzal, hogy mondasz neki pár olyan dolgot, amin elgondolkozik, hogy lehet, hogy tetszik neked. Ha látod, hogy vevő rá, akkor meg ami a sziveden az a szádon. Ennyi.
2012. febr. 6. 19:05
 16/16 anonim ***** válasza:

még mindig nem értesz! :)


írj le egy konkrét történetet!!! :)

2012. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!