Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlen, be nem tervezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen, be nem tervezett megcsalást elmondanátok, vagy nem?

Figyelt kérdés
Bármily hihetetlenül hangzik, megcsaltam a párom, de nem terveztem. Megtörtént... ha valaki 2 órával előtte azt mondja hogy félre fogsz Qrni, szemen köpöm... Imádom a párom, és sosem tettem volna meg, de... Apu azt mondta, ne mondjam el, ilyen előfordul, bárkivel, az lenne a gáz ha folyamatosan csalnám, de így, főleg így 20évesen ez "normáis" és valószínüleg neki is becsúszott már a 3 évünk alatt. ti mit gondoltok?
2012. febr. 6. 02:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem minden kapcsolatban. Sokan szánalmas, gerinctelen, akaratgyenge férgek, de ne vigasztaljátok magatokat azzal, hogy mindenki ilyen, mert nem...
2012. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
A társadalom nagy része nem tartja be a szexuáletikai normákat. Örülök, hogy te hűséges vagy, de a többség nem. Ilyen egyszerű.
2012. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy ő már megtette. Aki nem tud olvasni, ne válaszoljon. De végre kaptam egy normális választ üziben, ezennel a többi kreténnek megköszönöm az értelmetlen sárdobálást.
2012. febr. 6. 14:43
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Aki szerint vele ilyen sosem történhet meg, meg gerinctelen a kérdező, azok vagy aggszüzek, vagy olyan rondák, hogy senki nem akar velük lefeküdni. 10szex, 11szer el lehet hárítani a "támadást" de 12.-re nem biztos!!! De kívánom mindenkinek, hogy sose kerüljön ilyen helyzetbe... 37F
2012. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Eléggé durva, hogy még neked áll feljebb, ha lerib*coznak, meg egyetértesz azzal, hogy egy laza kefélés nem olyan nagy dolog. Szexelni nem egy pillanat műve, nem lehet "véletlenül". És nem hiszem, hogy szereted a barátod, max csak meglepődtél magadon, lelkiismeret furdalásod van. Az alkohol sem mentség, felnőtt ember vagy. Nagyon szomorú, hogy kezd manapság szokásossá válni a félrelépés. Én nem tudnám megtenni, egyszerűen mert ha lenne párom akkor mellette nem létezne számomra más nő, tök mindegy milyen gondjaink lennének. 20 évesen mi a normális... valójában elfogadott, hogy ennyi idősen össze-vissza dug, meg "tapasztal" az ember, na de nem párkapcsolatban. Ne mentegetőzz, meg ne próbáld nyugtatgatni magad azzal, hogy egy ilyen belefér. Mondd el neki, joga van tudnia róla. És ne így add elő, hogy "véletlenül" volt, mert nagyon komolytalanul hangzik.
2012. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Akkor ezt mi a fenének írtad ide?


"valószínüleg neki is becsúszott már a 3 évünk alatt"

2012. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

ma 10:17


Én a csávó helyében nem akarnám tudni! Tartsd titokban!

2012. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!