Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal tönkremehet a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal tönkremehet a kapcsolatunk anyám miatt? Megtépte nagyanyámat aki sírt!

Figyelt kérdés

Anyám tegnap megtépte nagyanyámat, aki szerinte ellopta 50 ezer forintját... Mamám tagadta, hiszen sosem tenne ilyet egyértelmű hogy ez kamu, ráadásul a cszmájában volt a pénz elrejtve... én meg a párom se loptunk soha és nem is lopnánk, amit találunk is visszaadjuk ha tudjuk... nos anyám bekattant neki ment mamámnak megtépte, a haját kiszaggadta és megütötte. A párom 19/L és annyira megijedt, hogy elkezdett sírni, mikor ezt látta és azóta olyan mintha trauma érte volna velem is alig áll szóba holott nem tehetek semmiről... a párom anyja is hasonló, csak az ő anyja a páromat verte meg ilyenkor... azért lakik itt de én csak most akartam külön költözni még tavasszal albérletbe, csak túl hamar jött ez a cirkusz... most tönkre ment a kapcsolatunk egy ilyen miatt vagy mi történt??? anyámat nagyon utálom, mert direkt csinálta, neki ez a szokása, ebben npttem fel, apám elhagyta a mai napig utálja anyámat, és sajnos engem se szeret valamiért, pedig nem tehetek róla, hogy anyámmal kellett maradnom 3 éves koromban és gy ő "nevelt" fel... inkább magamat neveltem meg a nagymamám segített... de az anyám soha!!


23/F


2012. febr. 6. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt az én szüleim is lejátszották a párom előtt, amikor haza mentünk hozzájuk.

Attól rettegtem a legjobban, hogy meglát egy nagy veszekedést, és persze be is jött a félelmem.

Nagyon fiatalon meghaltak a szerelmem szülei, ezért még jobban féltem.

Én gyerekkorom óta ebben éltem, de neki ismeretlen volt ez a környezet.

A lényeg, hogy addig húztam a hazamenetelt ameddig csak lehetett. Az esküvőnket mentünk bejelenteni, amikor kitört a cirkusz.


A párom nagyon kiborult. Nem tudta mit csináljon, a könnyei akaratlanul elkezdtek potyogni. A szüleim persze annyira benne voltak a hülyeségükbe, hogy észre sem vettek minket.

Ekkor olyat tettem amilyet még soha. Elküldtem őket a fenébe. Kiosztottam őket, és elmondtam nekik, hogy milyen s*ggfejek!

A páromat bevittem a régi szobámba, és próbáltam vigasztalni. Hirtelen zokogni kezdett, én pedig csak öleltem ahogy tudtam. A szüleire gondolt, és hogy két ember aki egykor szerette egymást miért csinálja ezt?!

A szüleim ezután pár órával bejöttek, és elnézést kértek tőlünk.

A párom nagyon ki volt borulva, de megbocsátott nekik. Másnap el is jöttünk tőlük.

Szereti őket a történtek ellenére is.

Viszont évente maximum 1x látogatunk haza.


Szerintem a párod nem veszíted el ettől. Szeresd őt nagyon, mutasd meg neki, hogy te nem vagy olyan mint az édesanyád. Vigasztald, legyél mellette. Most szüksége van rád. A te kedvesed sem érti, hogy egy anya és gyermeke, hogy utálhatja ennyire meg egymást. Ezek a beteg emberek.

Hamar el kell költöznöd, és minden jobb lesz.

2012. febr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem a párodnak eszébe jutottak a gyerekkori traumák, mikor őt verték, és valószínű elég komoly sebeket szakított ez fel benne. meg hát ez mondjuk engem is mellbevágna, ha párom anyja elkezdené ütlegelni a saját anyját...és én fiú vagyok. szerintem beszélj vele, és fejezd ki hogy ezt mélyen elítéled. de utóbbit inkább tettel, mint szóval.
2012. febr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ne hagyd elmenni ha szereted!!!! Beszélgessetek nagyon sokat, legyél vele lélekben is!!!
2012. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a párod helyében lelépnék. Nincs az a szerelem, ami felülírná az ilyen tempót. És ha meg édesanyád idegbeteg, meggondolandó, nehogy öröklődjön. Kitörne a frász egy ilyen családtól. Sajnálom.
2020. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!