Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tehetnék? "édes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék? "édes hármas" ?

Figyelt kérdés
Az én drága párom azt szeretné, hogy hozzáköltözzek, amit meg is tennék.A baj csak az, hogy Ő egy kollegájával lakik a munkahelye miatt, aki valamiért nem szimpatikus nekem, ráadásul nehéz lenne egy harmadik idegennel együtt lakni...hozzám nem költözhet, mert én céges pecóban lakom, ahová maximum 1 éjszakára jöhet!Én nagyon szeretnék összeköltözni Vele (mellesleg a vőlegényem, tervezzük a házasságot)albérlet viszont iszonyat drága (svájcban élünk, itt a kaució 4-szeresét kérik!), spórolnunk kell, nyelvtanfolyamot akarok kezdeni! No és külön városban lakunk, ami egymástól 18 km-re van....mit tehetnék??
2012. febr. 7. 05:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem költözz oda... persze csak akkor ha el tudod viselni a másiknak a látványát, ha nem akkor hiába mert a kapcsolatottokon fog meg érezni. inkább akkor maradjon a 18km távolság:F
2012. febr. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a baj, hogy félek, hogy kikezd velem...
2012. febr. 7. 05:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Még mindig ennek kisebb az esélye, és ha véletlenül meg is történik, azt is le lehet okosan reagálni
2012. febr. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Macs1209 ***** válasza:
Először is közöld a vőlegényeddel a szitut, hogy nem bízol a szobatársában. És várd meg, milyen választ ad.
2012. febr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pj0tr ***** válasza:
0%

Á nem beképzelt a csaj. Szinte vadidegen ember, de máris azt feltételezi róla, hogy rámoccan...

Egyébként pedig van szád és mivel írni tudsz feltételezem beszélni is. Mi lenne, ha megbeszélnéd az félelmeidet a pároddal?

2012. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolom azért feltételezi, mert van rá oka... lehet ezért unszimpatikus neki.

Pároddal mindenképp beszéld meg.

2012. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy téged zavar hogy hárman laknátok és beszélje meg a kollégájával hogy lépjen le... Ha szeret téged valószínűleg ő se nagyon akarna hármasban lakni.
2012. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
beszéltem vele, euz elfelejtettem leírni...kedves kiskancsó, nem vagyok beképzelt épp hogy ellenkezőleg...jártam már így, sajnos...
2012. febr. 7. 13:05
 9/11 Pj0tr ***** válasza:

Értem. Ámbár a saját intelligenciád árulod el azzal, ha így reagálsz egy neked nem tetsző véleményre.

Bár az sem utal sok jóra, hogy egyszer már előfordult és ebből az következik, hogy szerinted mindig ez lesz.

2012. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyétek be harmadiknak.
2012. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!