Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért veszekszim velem a párom, ha azt mondja szeret? Megváltozik vagy hagyjam ott?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem értem hogy ilyenkor mi van.Kint éltem vele,már akkor is ha valami nem tetszett neki vagy valami baja volt velem veszekedett,hiába mondtam neki hogy beszéljük meg normálisan.Igy hát ezért haza jöttem,mert ugy gondoltam kicsit észbe kap és változtat.És mikor ott tartunk hogy visszamegyek hozzá,mert ugy láttam h változott és folyton ezt hajtogatja:-Megváltztam,megváltozok miattad!- erre az utolso másfél hétben minden naposan veszekszik velem semmiségeken.Pedig én szeretem és jol érzem magam vele,kivéve ha veszekszik velem,de nem tudom hogy mit tegyek.Párszor már mondtam neki hogy ne veszekedjen velem,elmagyaráztam neki hogy ez nem tesz jot a kapcsolatunknak.És ö ilyenkor azzal jön hogy ha ott leszek ujra vele akkor már nem igy lesz,de ezek lehet csak szavak!Segitsetek! Elörei is köszönöm válaszaitokat!
2009. jún. 2. 01:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Helyzet a következő.Lehet,hogy csak kétségbe van esve,mert valami nem stimmel pl.:a munkahelyén.lehet nem tudja megoldani ott a problémákat,és ezeket aztán hazaviszi.Ezeket a dolgokat meg kell beszélnetek.Kérdzd meg,hogy mi bántja,mi nyomasztja annyira,hogy rajtad tölti le a feszültségét.Menyetek el együtt edzeni,vagy szexeljetek egy orbitálist.Ezek egyben feledteti a gondját,és oldják a feszkót is!!Beszélgessetek sokat
2009. jún. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia,tapasztalatból mondom neked,hogy kutyából nem lesz szalonna.4 évet pazaroltam egy hasonló srácra,mint a te párod,és úgy bánom,hogy jobban nem is lehetne.én is szerettem,de ha vele maradsz úgyis megutálod majd,lehet hogy nem 1-2 év múlva hanem kicsit később de most miért áldoznál a legszebb éveidből egy olyan emberre,aki ennyire nem tisztel téged.,mert ez a tisztelet teljes hiánya.sajnálom,de én azt javaslom,hagyd el mielőtt még nem szülsz neki 2 gyereket,stb.jobbat érdemelsz!!!!
2009. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!